2737
2734
عنوان

بچه ها کسی روانشناسی خونده اینجا؟؟

120 بازدید | 16 پست

یا از اشناها و اطرافیان کسی هست خونده باشه؟

میشه بگید اینده شغلیش و درامدش چطوره

پشیمون نیستین از انتخاب این رشته؟؟

خنده تلخ من از گریه غم انگیزتر است...🙃🥀 

@lady_gaga_

روزی به خودت میایی که تجربه هات از موهای سفیدت بیشتر شدن همه ادمای ناب زندگیتو از دست دادی برای حرف دیگران زندگی کردی و به خودت و لامپِ انگیزه روحت اهمیت ندادی و اونموقعه است که برای هر چیزی حتی پشیمونی هم دیره.پس تا وقت داری لذت ببر از برق تو چشمات و روح پر انگیزت:)!  من یه دیوان دارم که میتونم هر لحظه باهاش براتون فال حافظ بگیرم😊شماهم در ازاش برای شفای بیمار من دعا کنید🧡❤️🌻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهرم روانشناسه و نه پشیمون نیست  مرکز مشاوره داره و دوره های اموزشی

چه خوب

میشه بپرسم درامدشون چقدره؟؟ خیلی برام مهمه انتخاب رشته خوب

میخوام ببینم ارزش داره انسانی برم یا نه

2731
تگ نمیشن ک

فکر کنم تعلیق شدن دکترا داشتن انگار

روزی به خودت میایی که تجربه هات از موهای سفیدت بیشتر شدن همه ادمای ناب زندگیتو از دست دادی برای حرف دیگران زندگی کردی و به خودت و لامپِ انگیزه روحت اهمیت ندادی و اونموقعه است که برای هر چیزی حتی پشیمونی هم دیره.پس تا وقت داری لذت ببر از برق تو چشمات و روح پر انگیزت:)!  من یه دیوان دارم که میتونم هر لحظه باهاش براتون فال حافظ بگیرم😊شماهم در ازاش برای شفای بیمار من دعا کنید🧡❤️🌻
فکر کنم تعلیق شدن دکترا داشتن انگار

ای بابا اینم از شانس من☹

شما تجربه ای نداری؟؟

امسال انتخاب رشته دارم میخوام ببینم ارزش داره برم انسانی یا نه

2738
ای بابا اینم از شانس من☹ شما تجربه ای نداری؟؟ امسال انتخاب رشته دارم میخوام ببینم ارزش داره برم ان ...

بنظر من که اره داره 

چون ببیین داوطلبای تجربی و ریاضی اونقدر زیاد شدن که درصد شانس هرسال کمتر میشه اگع  دل بدی و بخونی تا دکترا یه خانوم دکتر موفق میشی درامدشم خوبه خداروشکر

ای بابا اینم از شانس من☹ شما تجربه ای نداری؟؟ امسال انتخاب رشته دارم میخوام ببینم ارزش داره برم ان ...

تا جایی که من اطلاع دارم روانشناسی مثل حسابداری یه رشته شناوره و هر سه شاخه تجربی ریاضی و انسانی میتونن انتخابش کنن

بنظر من که اره داره  چون ببیین داوطلبای تجربی و ریاضی اونقدر زیاد شدن که درصد شانس هرسال کمتر ...

مرسی از توضیحت❤

از طرفی به نقاشی و موسیقی ام علاقه دارم ولی میگن هنر اینده نداره

منم ته دلم خالی شده چون دوس دارم علاوه بر علاقه درامد خوبی داشته باشم

تا جایی که من اطلاع دارم روانشناسی مثل حسابداری یه رشته شناوره و هر سه شاخه تجربی ریاضی و انسانی میت ...

اره میدونم ولی من از تجربی و ریاضی متنفرم

فکر میکنم واسه من انسانی و هنر بهتر باشن ولی باز شک دارم بین رشته ها🙁

اره میدونم ولی من از تجربی و ریاضی متنفرم فکر میکنم واسه من انسانی و هنر بهتر باشن ولی باز شک دارم ...

خب ببین بین این دو رشته کدومو بیشتر علاقه داری چون اگر ر‌شته ای بخونی که دوست نداشته باشی بهترینم که باشه یه جورایی اذیتی حالا تا دانشگاه رفتن و روانشناسی یا رشته دیگه خیلی وقت هست اومدیمو چند سال دیگه قانونی اومد که فقط از تجربی روانشناس میگیریم به نظرم فعلا به علاقت فکر کن نهایتا میتونی هنر بری و کنکور نظری بدی ( پیش دانشگاهی بخونی) میتونی نظری بخونی و کنکور هنر بدی، تا چند سال آینده شاید روحیت و علاقت عوض بشه الان به علاقه حال حاضرت فکر کن نه شغل آینده شاید در آینده روانشناسی بازار کارش بد شد

چه خوب میشه بپرسم درامدشون چقدره؟؟ خیلی برام مهمه انتخاب رشته خوب میخوام ببینم ارزش داره انسانی بر ...

باید علاقه داشته باشی چون واقعا نیاز به انرژی روانی بالایی داره 

ثابت نیست درامد ولی حداقل 7-8 هست با تایم کاری اداری

2706