2726
عنوان

بیایید بخونید دردل کردم عزیزان

86 بازدید | 9 پست

سه سال میشه خیلی بی پولیم همش قرض روی قرض همش گرفتار تاپیکام هستند از طلاهایی که داشتم هیچ نمونده حتی حلقه ازدواج مو گوشواره دخترم وفروختیم قبل از عید نوروز خرج خونه نداشتیم بچم وفرستادم خونه خواهرم پول قرض بگیره خواهرم گفت خودمون به نون شب محتاجیم ندارم در حالیکه فرداش دیدم شمش طلا خریده بودگردنش انداخته بود به مادرم گفت امروز صبح ۶۵تومن خریدمش چند روز بعد هم دیدم برای عروسش سه تا النگو خریده بود خیلی خیلی دلم شکست من فقط دویست تومن گفتم قرض بدین ندادن از مادرم بدهکار بودم از زنداداشم بدهکار بودم ولم نمیکردن رفتم دوچرخه دخترمو دیوار نصف قیمت فروختم پول مادرم وزنداداشم و دادم من هیچ وقت پیش هیچ کس نمیگم نداریم چون میدونم نه کسی بهم پول میده نه کسی میگیره اگه داشته باشم.

دوسال شده برای بچه‌ها لباس عید هم نخریدم دخترم وقتی بچه ها بقیه رو میدید گریه میکرد شاید بگین خواهرم پولش بوده دوست داشته ندن ولی من روی حساب خواهری از خواهرم توقع داشتم بااینکارش دلم گرفت آخه وقتی وضع مالی خوبی داشتیم چندین بار از شوهرم پول قرض گرفته بود به مبلغ زیاد فکر کنم ترسیده پول نداده بهم ولی حرفش خیلی زشت بود منم به شوهرم هیچی نگفتم چند ماه پیش روزه استیجاری گرفتم برای این که دندون پر کنم مامانم کارت داد که اینترنت بگیرم اشتباهی ریختم به حساب مخابرات مجبور شدم پول خودم و بدم به مادرم ...بعد از چند ماه دوندگی پول و گرفتم که متاسفانه هزینه دندانپزشکی دوبله شده بود 😔 هنوزم دندونام خرابه ..ماه رمضان یخچالم خراب شده بود داشتم سکته میکردم هیچ کس پول قرض نداد سرویس گرانیت مو فروختم۸۰۰دادم یخچالم درست بشه آکبند بود خلاصه داستان من هنوز هم امیدوارم زندگی مون دوباره مثل سابق بشه اینم فهمیدم آدم توی سختیها اطرافیان خودش ومیشناسه ... الان خیلی خوب حال آدمایی که پول ندارن و درک میکنم قبلاً میگفتم مگه میشه آدما اینقدر فقیر باشن تاخودم گرفتار شدم البته ایمان شوهرم خیلی قویه خم به ابرو نمیاره ولی میدونم اونم توی دلش از این وضعیت ناراضیه فقط نمیخواد من ناراحت بشم چیزی نمیگه.. دخترم همیشه بهانه میگیره هرچی بقیه دارن میخواد پسر کوچولوم ۳سالست همش میگه خوراکی میخوام پسر بزرگم هیچی نمیگه دوست داره بره سر کار ولی من میترسم دوره بدی شده بچه ۱۳ساله چیزی حالیش نیست چند تا بغالی رفت ولی شاگرد نخواستن گفتن بالای ۱۸سال خودمم خیلی دنبال کار خونگی گشتم پیدا نکردم ... خلاصه اگه من تاپیک زدم که باعث ناراحتی شما شدم حلال کنید توی امضام هست ... برامون دعا کنید عزیزان دلم 🙏🙏

ياعلي والذی بعثنی بالحق نبیا واصطفانی بالرسالة نجیا ماذکرخبرناهذا فی محفل من محافل أهل الأرض و فيه جمع من شيعتنا ومحبينا وفيهم مهموم الا وفرج الله همه ولامغموم الاوكشف الله غمه و لا طالب حاجة الا وقضی الله حاجته فقال علی اذا والله فزنا وسعدوافی دنیا والاخرة ورب الكعبة
پدرم من ھمین داستان رو داشت اما الان یہ آدم موفقہ

خدارو شکر عزیزم انشاالله همیشه موفق باشن

ياعلي والذی بعثنی بالحق نبیا واصطفانی بالرسالة نجیا ماذکرخبرناهذا فی محفل من محافل أهل الأرض و فيه جمع من شيعتنا ومحبينا وفيهم مهموم الا وفرج الله همه ولامغموم الاوكشف الله غمه و لا طالب حاجة الا وقضی الله حاجته فقال علی اذا والله فزنا وسعدوافی دنیا والاخرة ورب الكعبة

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ابجی ایشالا ک هرچه زودتر ب روزای قبلتون برگردی،ولی خب خدا این روزا رو میزاره ا ادمای اطرافتو بشناسی،تا داری احترامت میزارن نداری نگاهتم نمیکنن،

خدایا یه چیزی میگم شاید باورت نشه                      ماهم هستیم😞
2728

چقدر نام کاربریت برازنده ت هست

واقعا یه همسر و یه مادر قوی هستی 

قطعا این روزگارم میگذره 

به قول قدیمی ها در همیشه روی یک پاشنه نمیچرخه

خدا بچه هات رو بهت ببخشه

مطمئنم یه روز که همین زودی هاست، میایی تاپیک میزنی خدایا شکرت.. سختی هام تموم شد

به امید اون روز..

اللهم صل علی محمد وآل محمد 

چقدر نام کاربریت برازنده ت هست واقعا یه همسر و یه مادر قوی هستی  قطعا این روزگارم میگذره  ...

خیلی ممنون عزیزم سلامت باشی گلم 🌹

متاسف شدم خداکمکت کنه به روزای خوب برگردی اما اطرافیانتوشناختی 

ممنون از لطفتون 🙏