2726
من اصلا این پیام رسان پر مخاطب و اسمشم نمیدونستم 😂 اسی اینستا خوبه اینستا کلا هدفش تجارته

میدونی اون جوری آدم همش میترسه فیل.تر شه، تو همین ایتا کانال پر مخاطب زیاد دیدم، فروششون هم خوبه، به عنوان زاپاس کنار اینستا خیلی خوبه

این کاربری دست دو تا دختره شر و شیطونه، لطفا در صورتی که مثل شرلوک هلمز کل تاپیک ها رو زیر رو کرده و مغایرتی یافتید، خشتکمون رو نکشید رو سرمون😆😆
اره تو مغازه های آرایشی بهداشتی میخرن ازت ماام تو مغازمون خیلی می‌خریم از این عروسک روسیا

پیج ندارید؟

ارزو می کنم خانمای چشم انتظار،باردار بشن و فرزندی سالم نصیبشون بشه ،خانمای مستاجر صاحب خونه بشن، افرادی که بیماری دارن سلامتیشونو به دست بیارن،افسرده ها حال روح و روانشون عالی بشه،

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

البرز

کرج هستید ؟

عروسک درست نمیکنید از عروسکهای روسی؟

این خانم خوشگل کیه که داره این امضارو میخونه؟  (در آستانه ی یک فروپاشی. خب خب خب اولا پروفایلم هیو جکمن بازیگر مورد علاقمه،دوما سلام،سوما کاربری دوممه
2728
بله کرجم ولی بلد نیستم میخاستم برم دنبالش یاد بگیرم گفتم ببینم اصلا میخرن نمیدونم چطوری یاد بگیرم

اموزشش تو نت بزن وسایلش ساده است 

خیلی هم میخرن مغازه تزیینی و لوازم ارایشیا چون تو باکسای کادویی با کادو میزارن خیلی خریدار داره 

این خانم خوشگل کیه که داره این امضارو میخونه؟  (در آستانه ی یک فروپاشی. خب خب خب اولا پروفایلم هیو جکمن بازیگر مورد علاقمه،دوما سلام،سوما کاربری دوممه
مرسی از راهنماییاتون خیلی لطف کردید

فدات گلم