2703
2553

اره تو مغازه های آرایشی بهداشتی میخرن ازت ماام تو مغازمون خیلی می‌خریم از این عروسک روسیا

این خانم خوشگل کیه که داره این امضارو میخونه؟  (در آستانه ی یک فروپاشی. خب خب خب اولا پروفایلم هیو جکمن بازیگر مورد علاقمه،دوما سلام،سوما کاربری دوممه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

آره ولی باید تو یه پیامرسان پر مخاطب مثه ایتا کانال بزنی، بعدم با چند تا کانال تبلیغ و تبادل کنی، فروش خوبی میکنی، کانالای ایتا عضواشون زیاده

این کاربری دست دو تا دختره شر و شیطونه، لطفا در صورتی که مثل شرلوک هلمز کل تاپیک ها رو زیر رو کرده و مغایرتی یافتید، خشتکمون رو نکشید رو سرمون😆😆
2456
2714

آره میشناسم.در آمد خوبی داره

زیاد بباف بده به کسی ک مغازه ای چیزی داره برات بفروشه

کامواشم اگر تهران هستی عمده بخر ک ارزونتر بشه.

در هر صورت باید موقع فروش هم پول کاموا و الیافی ک استفاده کردی در بیاد.هم پول زحمت و وقتی ک گذاشتی برای بافتش

بابا گره ای که با دو رکعت نماز و یکم دلبری کردن از خدا باز میشه رو چرا با دست و دندون می افتی به جونش ؟!
ایتا تا حالا نشنیدم چقدر عقبم من😕😕😕

تو بازار هست، از اونجا بریز، بهضی کانال های لباس فروشی اش ۱۲ کا عضو دارن، یه پیامرسان ایرانیه، فیل.تر هم نمیشه که کاسبی ات تخته بشه

این کاربری دست دو تا دختره شر و شیطونه، لطفا در صورتی که مثل شرلوک هلمز کل تاپیک ها رو زیر رو کرده و مغایرتی یافتید، خشتکمون رو نکشید رو سرمون😆😆
اره تو مغازه های آرایشی بهداشتی میخرن ازت ماام تو مغازمون خیلی می‌خریم از این عروسک روسیا

شما واسه مغازتون جاکلیدی مگنت ماگ گیفت جای خلال دندون و اینا نمیخواین؟با خمیر ایتالیایی کارام تو تاپیکام هست

اعصاب خوردی فقط اونجا که یکی زنگ میزنه بهت ولی صداش نمیاد قطع میکنی و خودت زنگ‌ میزنی، میبینی که اونم به تو زنگ زده و اشغاله بعد یه کم منتظر میمونی که زنگ بزنه، ولی میفهمی اونم منتظره که تو زنگ بزنی صبرت تموم میشه و زنگ میزنی میبینی اونم صبرش تموم شده و زنگ زده و اشغاله 🙄🥴
آره ولی باید تو یه پیامرسان پر مخاطب مثه ایتا کانال بزنی، بعدم با چند تا کانال تبلیغ و تبادل کنی، فر ...

من اصلا این پیام رسان پر مخاطب و اسمشم نمیدونستم 😂 اسی اینستا خوبه اینستا کلا هدفش تجارته

اگر عروسکات زشت باشن کسی نمیخره 

اگر عروسک روسی بلدی ،خیلی خوب میخرن

ارزو می کنم خانمای چشم انتظار،باردار بشن و فرزندی سالم نصیبشون بشه ،خانمای مستاجر صاحب خونه بشن، افرادی که بیماری دارن سلامتیشونو به دست بیارن،افسرده ها حال روح و روانشون عالی بشه،
2706