2091
2106

اره تو مغازه های آرایشی بهداشتی میخرن ازت ماام تو مغازمون خیلی می‌خریم از این عروسک روسیا

آمدی قصه ببافی ک موجه بروی...درنزن رفته ام از خویش کسی منزل نیست🖤 .دوستان لطفاً برای رسیدن ب آرزوم ی حمد برام بخونید ♥️♥️♥️

آره ولی باید تو یه پیامرسان پر مخاطب مثه ایتا کانال بزنی، بعدم با چند تا کانال تبلیغ و تبادل کنی، فروش خوبی میکنی، کانالای ایتا عضواشون زیاده

💛عضو جدید گروه رز زرد💛وزن فعلی ۶۴💛وزن هدف ۵۵💛.           این قدر بدم میاد فقط می‌نویسه فلانی پست شما را پسندید، خو لامصب یه جوابی هم بده دیگع...

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2064

آره میشناسم.در آمد خوبی داره

زیاد بباف بده به کسی ک مغازه ای چیزی داره برات بفروشه

کامواشم اگر تهران هستی عمده بخر ک ارزونتر بشه.

در هر صورت باید موقع فروش هم پول کاموا و الیافی ک استفاده کردی در بیاد.هم پول زحمت و وقتی ک گذاشتی برای بافتش

السلام علیك یا بقیَّةَ اللّه  "عجّل اللّه تعالي فرجه"      به جمعِ 👈مشق انتظار 👉 بپیوندید.خدایا شکرت ک دوباره دستمو گذاشتی تو دست حضرت مهدی عج/هر روز به نیت حاجتروایی تمام نی نی سایتی ها سوره کوثر میخونم هدیه میکنم به تمام شهدا و نرجس خاتون مادر امام زمان عج/من یه دختری هستم ک عاشققققق خانه داری و آشپزیم🤗🥰و تجربه کردن انواع هنرها رو دوست دارم🤗🥰/تو نی نی سایت دوستای خوبی دارم ک برام مثل خواهرن و دوستشون دارم. 👇👇👇@مامان_بچه_هام/@مامان،مهدیار/@اعتصامی/@hhan54/@ghasedak1314/ عطرنرجس۱۴۰۰/عروس_خانومااااا/hhana54/پاییزه۰۰/_mobtala_/آشفته_شیفته/حنای_من/سامیه_هستم/آرام۰۰۰/منتظرظهورررر/۰۰eli00/s123sa/ narges_18/الب/ببعی۷۸/فرزندروستا/الماس۱۴۰۰/jvfhgc/درمسیرخدا//Zahragoliiii/بهارربانی/ماهیکس/Sima00/هی_بیخیال/مامانمحمدحسین۹۸۹۸/یاشهیدکربلاادرکنی/نفس_آقام/شهید_گمنام/دخترناراحت
ایتا تا حالا نشنیدم چقدر عقبم من😕😕😕

تو بازار هست، از اونجا بریز، بهضی کانال های لباس فروشی اش ۱۲ کا عضو دارن، یه پیامرسان ایرانیه، فیل.تر هم نمیشه که کاسبی ات تخته بشه

💛عضو جدید گروه رز زرد💛وزن فعلی ۶۴💛وزن هدف ۵۵💛.           این قدر بدم میاد فقط می‌نویسه فلانی پست شما را پسندید، خو لامصب یه جوابی هم بده دیگع...
2032
اره تو مغازه های آرایشی بهداشتی میخرن ازت ماام تو مغازمون خیلی می‌خریم از این عروسک روسیا

شما واسه مغازتون جاکلیدی مگنت ماگ گیفت جای خلال دندون و اینا نمیخواین؟با خمیر ایتالیایی کارام تو تاپیکام هست

توی پیجم سفارش ماگ مگنت مجسمه جاشمعی و گلدون خمیری فانتزی میگیرم البته اینم بگم قیمتام خیلی مناسبه.طرح و ایده از شما ساختش از من😘مناسب واسه هدیه دادن به عزیزانتون.از ماگ ها هم میتونید واسه سرو سامون دادن به مدادای آرایشی و براش هاتون استفاده کنید.پیجمarezookhamirchiniشمارم هم ۰۹۳۶۱۸۳۲۲۷۱
آره ولی باید تو یه پیامرسان پر مخاطب مثه ایتا کانال بزنی، بعدم با چند تا کانال تبلیغ و تبادل کنی، فر ...

من اصلا این پیام رسان پر مخاطب و اسمشم نمیدونستم 😂 اسی اینستا خوبه اینستا کلا هدفش تجارته

🕰️...عضو تاپیک جامع زندگی سالم و کاهش وزن💛

اگر عروسکات زشت باشن کسی نمیخره 

اگر عروسک روسی بلدی ،خیلی خوب میخرن

ارزو می کنم خانمای چشم انتظار،باردار بشن و فرزندی سالم نصیبشون بشه ،خانمای مستاجر صاحب خونه بشن، افرادی که بیماری دارن سلامتیشونو به دست بیارن،افسرده ها حال روح و روانشون عالی بشه،
2104
من اصلا این پیام رسان پر مخاطب و اسمشم نمیدونستم 😂 اسی اینستا خوبه اینستا کلا هدفش تجارته

میدونی اون جوری آدم همش میترسه فیل.تر شه، تو همین ایتا کانال پر مخاطب زیاد دیدم، فروششون هم خوبه، به عنوان زاپاس کنار اینستا خیلی خوبه

پیج ندارید؟

ارزو می کنم خانمای چشم انتظار،باردار بشن و فرزندی سالم نصیبشون بشه ،خانمای مستاجر صاحب خونه بشن، افرادی که بیماری دارن سلامتیشونو به دست بیارن،افسرده ها حال روح و روانشون عالی بشه،
البرز

کرج هستید ؟

عروسک درست نمیکنید از عروسکهای روسی؟

آمدی قصه ببافی ک موجه بروی...درنزن رفته ام از خویش کسی منزل نیست🖤 .دوستان لطفاً برای رسیدن ب آرزوم ی حمد برام بخونید ♥️♥️♥️
بله کرجم ولی بلد نیستم میخاستم برم دنبالش یاد بگیرم گفتم ببینم اصلا میخرن نمیدونم چطوری یاد بگیرم

اموزشش تو نت بزن وسایلش ساده است 

خیلی هم میخرن مغازه تزیینی و لوازم ارایشیا چون تو باکسای کادویی با کادو میزارن خیلی خریدار داره 

2051