2737
2734
عنوان

تولددخترخاهرشوهرم😡

| مشاهده متن کامل بحث + 1332 بازدید | 49 پست

بگو خواهرت پدر نداره و تو الان حکم پشتیبانشو داری بخوای تو تنهاش بزاری هر کسی حق دخالت میده تو زندگیو ارامش خواهرت ولی اگه نمیخوای بیای  بدون من دخالت نمیکنم تو مشکلات خواهری برادریتون ...من نمیخوام احتراما و محبتا از بین بره و میخوام برم تو این تولد

دوست عزیزی ک اینو میخونی...از ته دل میگم امضای خدا پای حاجت دلت❤❤                                          اینو یادت باشه رفیق *همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست*

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اول اینکه زیادی قاطی دعواها خانوادگی نشو ک بعدا پشت سرت حرف در بیار، خیلی اصرار نکن فقط بگو دوست دارم هممون بریم، اگر گفت نه تو اصرار نکن،  بازم بگم قاطی نشو

خدایا تو دلیم رو حفظ کن...🌹🌹😍😍
موذی... خب مخش بزن برو دیگه رگ خوابش دست خودته

رگ خابشو من میدونم،ی دندگیشو تو نمیدونی😫😫😫😫😫😫

پرنسسگیس بریده سابقم کاربری قبلم مال ۹۷.۷ رمز کادبریم یادم نمیاد                                                  ❣  همسرعزیزم باتمام وجوددوستدارم❣

یعنی اگ نریم جاریش میره همه جارو پر میکنه واسه اینکه پول کادو ندن نیومدن،درحالی ک اینجوری نیست بخدا،حالا اینو ب شوهرم بگم میگ بزار گوه بخوره مهم نیست،من نمیخام حرفم پشتمون در بیاد باز

پرنسسگیس بریده سابقم کاربری قبلم مال ۹۷.۷ رمز کادبریم یادم نمیاد                                                  ❣  همسرعزیزم باتمام وجوددوستدارم❣

همینایی که اینجا گفتی را به شوهرت بگو

بگو خواهرت ساده است اگه هم حرفی می زنه از رو سادگیه

خودتم که می دونی مقصر شوهرشه پس نذار جلوی خانواده شوهرش تحقیر بشه ،من و مادرت بریم بهتره البته هرچی خودت بگی و من به نظرت احترام میذارم.

2738
لج کرده،میگ پشت سرم حرف زده ودرضمن شرایط فعلیمون بخاطر شوهرشع واقعا بد کرد خیلی موزی بود،اما واقعا خ ...

درسته که شوهر خواهرش پیشنهاد فروش خونه داد ولی در نهایت خودتون بودید که تصمیم گرفتید خونه رو بفروشید به نظرم خودتون این آدم رو خیلی بزرگ کردید متاسفانه همیشه تو این موارد دلخوری به وجود میاد .بهتره خودت تنها بری به شوهرت اصرار نکن  

اول اینکه زیادی قاطی دعواها خانوادگی نشو ک بعدا پشت سرت حرف در بیار، خیلی اصرار نکن فقط بگو دوست دار ...

عزیز دعوا خانواد شوهر نیست،رفته همه جارو پر کرده ک خوشحالم مستاجرن،نمیزارم ی دونه هزاری ازم جلو بیفتن و...ما خونه داشتیم پارسال ب اصرار همین شوهرخاهرش فروختیم ک زمین بسازیم ما فروختیم و اون زد زیرش نساخت

همینایی که اینجا گفتی را به شوهرت بگو بگو خواهرت ساده است اگه هم حرفی می زنه از رو سادگیه خودتم که ...

اره همین خوبه

به حرف شوهرت گوش کن وای بخاطره خانوادش میخوای شوهرتو ضایع کنی؟پشتش باش

ن عزیزم چرا ضایع کنم😂😂😂درضمن خاهرومادرش بی نظیرن واقعا خوبن اهل حرف وداستان و...نیستن،منم نمیخام در جواب خوب بودنشون بد باشم دوس دارم کنارشون باشم،شوهرم باخاهرش مشکلی نداره،هفتهقبلم دعوتش کردم خودش ودخترش اومدن

ب همسرت بگو هر چی باشه خواهرته

بریم ک سربلند بشه جلوی فامیلاش

امانت دارِ چادرِ خاکیِ مادرم زهرا(س)♥آنان که علی را خدا پندارند، کفرش به کنار عجب خدایی دارند:)))قسمت میدهم آقا به آوینی و تهرانی و چمران،جدایم مکن از لشگر خوبان، ز سیّد علیِ خامنه ای رهبرِ خوبان:) در جاده انقلاب روی تابلو نوشته: جاده لغزنده است، دشمنان مشغول کارند ، با دنده لَج حرکت نکنید دیر رسیدن به مقام بهتر از نرسیدن به امام است ، سرعت بیشتر از سرعت ولایت فقیه نباشد ، اگر پشتیبان ولایت نیستید کمربند دشمن را هم نبندید ، با وضو وارد شوید جاده مطهر به خون شهداست...الحمدلله الذی جعلنا من المتمسکین بولایته علی ابن ابي طالب(ع) من روضه تورا شنیدم و زنده ام هنوز..این رسم عاشقی نبود خاک برسرم"یا ابوالفضل العباس" ما گم شدگانیم که اندر خمِ دنیا، تنها هنر ماست که مجنونِ حسینیم.. در بندِ کسی باش که در بندِ حسین است:) شکستم، شکستی، شکستند دلِ مهدی را.. و این قصه هنوز ادامه دارد   ترک گناه دل آقا رو شاد میکنه بیا تا گناه نکنیم به نیت تعجیل در ظهورش و به رسم رفاقت گناه نکنیم:) به خاطر دلِ عزیزِ فاطمه... کاش من همه بودم، با همه دهان ها طُ را صدا میزدم:)) شیرین تر از این شور ندیدم همه عمر، شوری که خدا در دلم افکنده حسین است(صلی الله علیک یا اباعبدالله الحسین)
درسته که شوهر خواهرش پیشنهاد فروش خونه داد ولی در نهایت خودتون بودید که تصمیم گرفتید خونه رو بفروشید ...

اره ما پول داشتیم وقصدفروش ک بریم ی دوخابه بخریم ولی این معطلمون کرد منتظریم مجوز بیاد زمین و بسازیم بعدش ک یهو خونه گرون شد زد زیرش و نساخت،با این حال خیلیییی تلاش کردم ک ب شوهرم بفهمونم ک از عمد این کارو کرد ک بعد ی سال بلاهره فهمیده😂

2706