2703
2553
عنوان

تولددخترخاهرشوهرم😡

| مشاهده متن کامل بحث + 1332 بازدید | 49 پست
و اما چون که ....دوست دارم پربازدید بشم

نبخدا،فقط خاستم بیان نظر بدن چیکارکنم

پرنسسگیس بریده سابقم کاربری قبلم مال ۹۷.۷ رمز کادبریم یادم نمیاد                                                  ❣  همسرعزیزم باتمام وجوددوستدارم❣

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوب نفهمیدم مادرشوهرت منتظره ببینه پسرش می‌ذاره بره جشن تولد نوه اش یا نه؟

ن ن اشتباه متوجه شدی

پرنسسگیس بریده سابقم کاربری قبلم مال ۹۷.۷ رمز کادبریم یادم نمیاد                                                  ❣  همسرعزیزم باتمام وجوددوستدارم❣
ن عزیزم دست این نیست ک،اونم از دامادش دلخور شد و بحث پیش اومد،نظرشو میپرسه☹

خب دیگه باید با شوهرت حرف بزنی بگی خواهرت کسی رو نداره راضی نشو خانواده شوهرش بهش ظلم کنن.... 

تو نخ ما نباش گره میخوری
2456

اینا رابه شوهرت بگو بگو جاری اکه نریم بهش طعنه میزنه خواهرت غیر ما کسی را نداره، بیینم چی میشه اگه قبول نکرد بگو بذار من تنها برم یا اگه بازم قبول نکرد کسی از تو گله نمیکنه بهش بگو هرچی اصرار کردم قبول نمیکنه

من ی خواهر شوهر دارم پدر مادرش فوت شدن چند روز دیگه تولدشه سر ی موضوعی حالشو گرفتم ی پروفایل بد گذاشته اگر زنگ زد حال احوال میرم تولدش یا تولد میگیرم براش اگر ن ک هیچی 

بیکاری نرو شوهرت نمیره پشت شوهرت باش

ب شوهرت بگو ب خاطر خواهرت بریم یا اگه اجازه داد خودت تنها برو

لج کرده،میگ پشت سرم حرف زده ودرضمن شرایط فعلیمون بخاطر شوهرشع واقعا بد کرد خیلی موزی بود،اما واقعا خاهرشوهرم خوبه و کاریم ازدستش نیومد ک بکنه

2714
به کاهدون زده الان ساعت پربازدیدی نیس که😁

نخاستم ک پربازید شم🥴🥴🥴🥴

ازین داستانی جرت پرته وقتتوکو الکی تلف این تاپیک نکنین🚫🚫🚫

چ ربطی داره،یکم شعور داشته باشی متوجه میشی ک خاستم نظرشونو بدونم،چرت و پرت نیست درست تایپ کن😏😏😏😏

2706