2091
2079
عنوان

تولددخترخاهرشوهرم😡

| مشاهده متن کامل بحث + 1266 بازدید | 49 پست

اینا رابه شوهرت بگو بگو جاری اکه نریم بهش طعنه میزنه خواهرت غیر ما کسی را نداره، بیینم چی میشه اگه قبول نکرد بگو بذار من تنها برم یا اگه بازم قبول نکرد کسی از تو گله نمیکنه بهش بگو هرچی اصرار کردم قبول نمیکنه

من ی خواهر شوهر دارم پدر مادرش فوت شدن چند روز دیگه تولدشه سر ی موضوعی حالشو گرفتم ی پروفایل بد گذاشته اگر زنگ زد حال احوال میرم تولدش یا تولد میگیرم براش اگر ن ک هیچی 

بیکاری نرو شوهرت نمیره پشت شوهرت باش

ب شوهرت بگو ب خاطر خواهرت بریم یا اگه اجازه داد خودت تنها برو

لج کرده،میگ پشت سرم حرف زده ودرضمن شرایط فعلیمون بخاطر شوهرشع واقعا بد کرد خیلی موزی بود،اما واقعا خاهرشوهرم خوبه و کاریم ازدستش نیومد ک بکنه

پرنسسگیس بریده سابقم کاربری قبلم مال ۹۷.۷ رمز کادبریم یادم نمیاد                                                  ❣  همسرعزیزم باتمام وجوددوستدارم❣

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2064
به کاهدون زده الان ساعت پربازدیدی نیس که😁

نخاستم ک پربازید شم🥴🥴🥴🥴

پرنسسگیس بریده سابقم کاربری قبلم مال ۹۷.۷ رمز کادبریم یادم نمیاد                                                  ❣  همسرعزیزم باتمام وجوددوستدارم❣
کی هست بگو من بیام🤣

۱۱

۱۲شب آی کلک😉

🌷سرگروه گروه رز قرمز🌷وزن شروع۱۰۸🌷وزن فعلی۸۱.۳۰۰🌷هدف نهایی ۷۵🌷کمکم کن خدا جونم🌷ممنونم از خودم🌷با کالری شماری زیگزاگی🌷هرکی دوست داشت با ما همراه بشه بیاد تاپیکم🌷تاپیک مانکن های ۱۴۰۰🌷  تاپیک آهنگ ورزشی🌷تاپیک وزن
ازین داستانی جرت پرته وقتتوکو الکی تلف این تاپیک نکنین🚫🚫🚫

چ ربطی داره،یکم شعور داشته باشی متوجه میشی ک خاستم نظرشونو بدونم،چرت و پرت نیست درست تایپ کن😏😏😏😏

2050

بگو خواهرت پدر نداره و تو الان حکم پشتیبانشو داری بخوای تو تنهاش بزاری هر کسی حق دخالت میده تو زندگیو ارامش خواهرت ولی اگه نمیخوای بیای  بدون من دخالت نمیکنم تو مشکلات خواهری برادریتون ...من نمیخوام احتراما و محبتا از بین بره و میخوام برم تو این تولد

دوست عزیزی ک اینو میخونی...از ته دل میگم امضای خدا پای حاجت دلت❤❤                                         پس اینو یادت باشه رفیق *همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست*
2104
موذی... خب مخش بزن برو دیگه رگ خوابش دست خودته

رگ خابشو من میدونم،ی دندگیشو تو نمیدونی😫😫😫😫😫😫

یعنی اگ نریم جاریش میره همه جارو پر میکنه واسه اینکه پول کادو ندن نیومدن،درحالی ک اینجوری نیست بخدا،حالا اینو ب شوهرم بگم میگ بزار گوه بخوره مهم نیست،من نمیخام حرفم پشتمون در بیاد باز

همینایی که اینجا گفتی را به شوهرت بگو

بگو خواهرت ساده است اگه هم حرفی می زنه از رو سادگیه

خودتم که می دونی مقصر شوهرشه پس نذار جلوی خانواده شوهرش تحقیر بشه ،من و مادرت بریم بهتره البته هرچی خودت بگی و من به نظرت احترام میذارم.

لج کرده،میگ پشت سرم حرف زده ودرضمن شرایط فعلیمون بخاطر شوهرشع واقعا بد کرد خیلی موزی بود،اما واقعا خ ...

درسته که شوهر خواهرش پیشنهاد فروش خونه داد ولی در نهایت خودتون بودید که تصمیم گرفتید خونه رو بفروشید به نظرم خودتون این آدم رو خیلی بزرگ کردید متاسفانه همیشه تو این موارد دلخوری به وجود میاد .بهتره خودت تنها بری به شوهرت اصرار نکن  

فقط 17 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1718