2091
2079
عنوان

تولددخترخاهرشوهرم😡

1266 بازدید | 49 پست

ی مشکلی بین شوهرم و شوهرخاهرش پیش اومده،پشت سرشوهرم حرف زده ،و....ب گوشش رسوندن،شوهرمم قسم خورد ک دیگ اسمشم نیاره چون که...

پرنسسگیس بریده سابقم کاربری قبلم مال ۹۷.۷ رمز کادبریم یادم نمیاد                                                  ❣  همسرعزیزم باتمام وجوددوستدارم❣

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2064

واقعا مثل برادر بهش اعتماد داشت پارسال سر حرف اون خونمونو فروختیم و تو ۲۰روز ۲۰۰میلیون ضرر کردیم بماند ک الان خیلی توی شرایط بد هستیم وکلی قرض کردیم ک خونه خریدیم دوباره.حالا امشب تولد دخترشه،اینم بگم 

پرنسسگیس بریده سابقم کاربری قبلم مال ۹۷.۷ رمز کادبریم یادم نمیاد                                                  ❣  همسرعزیزم باتمام وجوددوستدارم❣

خاهرشوهرم بینهایت خوب و ساده س پیام داده شب تولد بیا ،بجز شوهرمم کسی و نداره پدرشون فوت شده فقط مادرشونه ک منتظره ببینه شوهرم میزاره بره یانه؟حالا منم میخام برم چیکار کنم شوهرم اجازه بده😕

خاهرشوهرم بینهایت خوب و ساده س پیام داده شب تولد بیا ،بجز شوهرمم کسی و نداره پدرشون فوت شده فقط مادر ...

خوب نفهمیدم مادرشوهرت منتظره ببینه پسرش می‌ذاره بره جشن تولد نوه اش یا نه؟

2050
خاهرشوهرم بینهایت خوب و ساده س پیام داده شب تولد بیا ،بجز شوهرمم کسی و نداره پدرشون فوت شده فقط مادر ...

مگه اختیار مادرشوهرت دست شوهرته؟؟ یه عمر بچه بزرگ کن بعد ازش اجازه بگیر 

تو نخ ما نباش گره میخوری

خاهرشوهرم جز ما کسی ونداره ،بخدا دلم میسوزه تو خانواده شوهرش تک و تنها بعد ی جاری داره خیلی اهل نیش و کنایه س اگ نریم تولدو کوفتش میکنه ک خانوادت نبودن و ...شوهرمم خیلی لج باز و ی دندس هنوز بهش نگفتم🥴🥴🥴

مگه اختیار مادرشوهرت دست شوهرته؟؟ یه عمر بچه بزرگ کن بعد ازش اجازه بگیر 

ن عزیزم دست این نیست ک،اونم از دامادش دلخور شد و بحث پیش اومد،نظرشو میپرسه☹

چون که........

😐😐😐هیجانی میکنید مثلا؟؟

🌷سرگروه گروه رز قرمز🌷وزن شروع۱۰۸🌷وزن فعلی۸۱.۳۰۰🌷هدف نهایی ۷۵🌷کمکم کن خدا جونم🌷ممنونم از خودم🌷با کالری شماری زیگزاگی🌷هرکی دوست داشت با ما همراه بشه بیاد تاپیکم🌷تاپیک مانکن های ۱۴۰۰🌷  تاپیک آهنگ ورزشی🌷تاپیک وزن
2104
و اما چون که ....دوست دارم پربازدید بشم

نبخدا،فقط خاستم بیان نظر بدن چیکارکنم

خوب نفهمیدم مادرشوهرت منتظره ببینه پسرش می‌ذاره بره جشن تولد نوه اش یا نه؟

ن ن اشتباه متوجه شدی

ن عزیزم دست این نیست ک،اونم از دامادش دلخور شد و بحث پیش اومد،نظرشو میپرسه☹

خب دیگه باید با شوهرت حرف بزنی بگی خواهرت کسی رو نداره راضی نشو خانواده شوهرش بهش ظلم کنن.... 

تو نخ ما نباش گره میخوری
و اما چون که ....دوست دارم پربازدید بشم

به کاهدون زده الان ساعت پربازدیدی نیس که😁

🌷سرگروه گروه رز قرمز🌷وزن شروع۱۰۸🌷وزن فعلی۸۱.۳۰۰🌷هدف نهایی ۷۵🌷کمکم کن خدا جونم🌷ممنونم از خودم🌷با کالری شماری زیگزاگی🌷هرکی دوست داشت با ما همراه بشه بیاد تاپیکم🌷تاپیک مانکن های ۱۴۰۰🌷  تاپیک آهنگ ورزشی🌷تاپیک وزن
2051