2733
2734

یه مشکلی دارم ممنون میشم برای آرامش دل من دعا کنید شما دلتون پاکه وخدا صداتونو میشنوه خیلی دلم گرفته دست ودلم بکار نمیره  

خدایا قسم به دلهای شکسته💔 وبه دلهای پاک  نی نی سایتی ها حاجت همه نی نی سایتی ها رو بده ودلشون رو شادکن آمین یا رب العالمین💚🌷خدایامن که دارم به جرم عشق تو بدنام می شوم ،من بی تو پای چوبه ی دار غریبی ام که روزی هزار مرتبه اعدام می شوم.خداوند دلت رو شاد میکنه  بهشت روبه بها میدهند نه به بهانه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنونم عزیزای دلم ان شاالله که خداوند هم دل شما روشاد کنه وهرچی از خدا میخواهید بهتون بده   

خدایا قسم به دلهای شکسته💔 وبه دلهای پاک  نی نی سایتی ها حاجت همه نی نی سایتی ها رو بده ودلشون رو شادکن آمین یا رب العالمین💚🌷خدایامن که دارم به جرم عشق تو بدنام می شوم ،من بی تو پای چوبه ی دار غریبی ام که روزی هزار مرتبه اعدام می شوم.خداوند دلت رو شاد میکنه  بهشت روبه بها میدهند نه به بهانه.
2731