2091
2106

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2077

جاااان؟😳

عرررررزون؟😐

واقعا عرررررر😂😂😂

💙🐟Seni unutmaya ömrüm yeter mi🐟💙       نفهمیدی که عشق و جان منی ، جان که چه گویم ؛ جهــان منی....نفهمیدی که بر دلم چه گذشت ؛ تــ💙ـو قرار دل بیقرار منی....    /  شهزاده ی رویای من شاید تویی ، آن کس که شب در خواب من آید تویی تــ💙ـو ، از خواااب شیــرین ناگه پریدم ؛ او را ندیدم دیگر کنارم بخدا ، جانم رسیده از غصه بر لب ، هر روز و هرشب در انتظارم بخدا......🐟💙 خواهشا درخواست دوستی ندین🌻🙏🏻

ارزونتر ممکنه نشه

الان بخری بهتره

تا دهان مفت و گوش ها مفتن؛ پشت مان حرف مفت بسیار است .🖖🏻🧡آن کس که بداند و بخواهد که بداندخود را به بلندای سعادت برساندآن کس که بداند و نداند که بداندکوزه آب است ولی تشنه بماندن کس که نداند و بخواهد که بداندجان و تن خود را ز جهالت برهاندآن کس که نداند و نخواهد که بداندحیف است چنین جانوری زنده بماند💜 عاشق شعر خنده سرگرمی...💚 
2032
2104
واقعا؟

آره

وقتی قراره از تیرماه طلا گرون بشه مطمئن باش دلارم گرون میشه

تا دهان مفت و گوش ها مفتن؛ پشت مان حرف مفت بسیار است .🖖🏻🧡آن کس که بداند و بخواهد که بداندخود را به بلندای سعادت برساندآن کس که بداند و نداند که بداندکوزه آب است ولی تشنه بماندن کس که نداند و بخواهد که بداندجان و تن خود را ز جهالت برهاندآن کس که نداند و نخواهد که بداندحیف است چنین جانوری زنده بماند💜 عاشق شعر خنده سرگرمی...💚 
2051