2703
2553
عنوان

فقط حاضر جواب ها بیایین کمک

282 بازدید | 25 پست

اگه کسی بهتون بی احترامی کرد و گفت من باتو حرفی ندارم چون بلد نیستی حرف بزنی و احترام بهت نمیزارم از خیلی قبلها باید بااین لحن باهات صحبت میکردم ......چی جوابش میدین

من عاشق خدا هستم ❤️ با انرژی مثبت زندگی دوباره شروع کردم 😍 خدا هم منو خیلی دوست داره چون دستم و گرفت ومن واز تنهایی وتاریکی ها نجات داد خدایا شکرت🤍❤️

بستگی داره کی باشه

من از دیوانه ها دیدم ، هزاران عاقل مرده !•~•                                                                                                           خدایا همیشه هوامو داشته باش ❤                                    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
بیا برو تو تخم دانم

😂😂

من از دیوانه ها دیدم ، هزاران عاقل مرده !•~•                                                                                                           خدایا همیشه هوامو داشته باش ❤                                    
2714

لطف ميكني حرف نميزني

خيلي ممنون راحت شدم باباي

ني ني سايت رو دوست دارم همتونو دوست دارم  از تنهايي در امدم دوست پيدا كردم  جايي برا درد دل پيدا كردم از تاپيك هاي مفيدتون كليييييييييي چيز ياد گرفتم تاپيك من خودم را دوست دارم   صميمت ممنوع افروديت بودن مديريت مالي  عشق هاي منيد 😘😘😘😘😘😘😘 با من هم دعوا شده اينجا تهمت هم زدن براي من ولي اينجا حسنش بيشتر از ضررشه تو تاپيك خيانت يا مادر شوهر هم يا نميرم يا اگه برم دقت ميكنم ب راهكار هايي كه تو كامنتا ميدن و ميشه تجربه و درس برام.

من نیازی ب احترام شما ندارم 

من زودتر متوجه شدم ک نباید ب شما احترام گذاشت 

اهههه من است باید تو این شرایط قرار بگیرم تا بتونم طرف رو ب رگبار ببندم😂😂😂😂

این خانم خوشگل کیه که داره این امضارو میخونه؟  (در آستانه ی یک فروپاشی. خب خب خب اولا پروفایلم هیو جکمن بازیگر مورد علاقمه،دوما سلام،سوما کاربری دوممه
من نیازی ب احترام شما ندارم  من زودتر متوجه شدم ک نباید ب شما احترام گذاشت  اهههه من است ...

من عاشق خدا هستم ❤️ با انرژی مثبت زندگی دوباره شروع کردم 😍 خدا هم منو خیلی دوست داره چون دستم و گرفت ومن واز تنهایی وتاریکی ها نجات داد خدایا شکرت🤍❤️
2706