1874
2079

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2077

باهاش تمرین نمیکنی؟ دستاشو بگیر بذار راه بره 

فقط 18 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  

دختر  من یکسال و چهارماهشه دوهفته اس راه میره‌.از این کفش سوتیا واسش گرفتم دستشو گرفتم و بیرون راه بردمش یدفه راه افتاد.

البته اینم بگم دکتر میبردمش و سه ماه بود دکتر کلسیم تجویز کرده بود میدادم و روزی نیم ساعت زیر آفتاب

همه کارهای خوب دنیا چیزهای خوب دنیا مال منه .چون خودم رو دوست دارم😊
2050
2104
خوش به حالت که نگران نیسی یعنی منم نباید نگران باشم؟

نه برا چی نگران باشم بچه اولم که کلا. سایلنت بود 😂الان انگار رادیو قورت داده مگه خدای نکرده کسی تو فامیل اینطوری هس که بترسین

نه برا چی نگران باشم بچه اولم که کلا. سایلنت بود 😂الان انگار رادیو قورت داده مگه خدای نکرده کسی تو ...

نه اخه تو نت سرچ میکنم نوشته ۲سالگی باید دوکلمه ای بگن

بچه شماکامل میگه: بهمن؟

اخه کلمه بهمن سخته

نه.شما میگه؟

کلمات رو اشتباه میگه یا بخش اولشو فقط میگه،  مثلا بیا رو میگه دییا...جمله هم زیاد  نمیگه در حد بابا اومد، مامان دییا یعنی بیا،...یا مثلا میگه نی نی بادی یعنی نی نی بازی میکنه، ...

خدایا شکرت...
نه اخه تو نت سرچ میکنم نوشته ۲سالگی باید دوکلمه ای بگن بچه شماکامل میگه: بهمن؟ اخه کلمه بهمن سخته

ببخشید ولی گور بابای نت که کافیه بزنی خارش پوست سرطانیت میکنه و در جا آدمو میکشه به نت اعتماد نکن هر چی که گفتن قرار نیست درست باشه

2051