2703
2553
عنوان

خانومایی که کیک خیس بلدید درست کنید یه لحظه بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 391 بازدید | 52 پست
همين مقدارو درس كن ولي سس روش نده چون اون اندازه توش تخم مرغ داره فكرنكنم بشه كمش كرد

یه بار اینکارو کردم ولی خراب شد موادش ابکی شد میتونم اون یه لیوان سسی که برمیدارمو بریزم دور ولی دلم نمیاد 😀

خداجون شکرت...💞

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه‌کیکت داغ باشه وموادت کاملا سرد باشه خمیر نمیشه اصلا  ولی اگه دوست ندارید خوب یه کیک شکلاتی ...

ممنون عزیزم والا با دستورای مختلف درست کردم ولی این یکی خیلی خوب شد

خداجون شکرت...💞
2720

@ماریاقناد  

آبجی جون عصرت بخیر خوبی عزیزم ببخشید مزاحمتون میشم 🙏❤️💛💕میشه لطف کنید استارتر رو راهنمایی کنید 

💚تاپیک صلوات به نیت سلامتی امام زمان شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضابرادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave 
2714
اره خیلی ابکیه.میدونید باید چیکار کنم

من همه ی سسش را نمیریزم 

سلام!حال همه‌ی ما خوب است ملالی نيست جز گم شدنِ گاه به گاهِ خيالی دور،که مردم به آن شادمانیِ بی‌سبب می‌گويندبا اين همه عمری اگر باقی بودطوری از کنارِ زندگی می‌گذرم که نه زانویِ آهویِ بی‌جفت بلرزد ونه اين دلِ ناماندگارِ بی‌درمان!تا يادم نرفته است بنويسم حوالیِ خوابهای ما سالِ پربارانی بودمی‌دانم هميشه حياط آنجا پر از هوای تازه‌ی باز نيامدن است اما تو لااقل، حتی هر وهله، گاهی، هر از گاهی ببين انعکاس تبسم روياشبيه شمايل شقايق نيست!راستی خبرت بدهم خواب ديده‌ام خانه‌ئی خريده‌ام بی‌پرده، بی‌پنجره، بی‌در، بی‌ديوار … هی بخند!بی‌پرده بگويمت چيزی نمانده است، من چهل ساله خواهم شدفردا را به فا💖ل نيک خواهم گرفت دارد همين لحظه يک فوج کبوتر سپيداز فرازِ کوچه‌ی ما می‌گذردباد بوی نامهای کسان من می‌دهديادت می‌آيد رفته بودیخبر از آرامش آسمان بياوری!؟نه ری‌را جان نامه‌ام بايد کوتاه باشدساده باشدبی حرفی از ابهام و آينه،از نو برايت می‌نويسم حال همه‌ی ما خوب است اما تو باور نکن           
عزیزم ممنون..من باهرروشی درست میکنم خمیر میشع نمیدونم چرا من تو توستر میزارم ینی مشکل از اونه؟شایپم ...

عزیزم عکس گرفتم خیلی واضح نشد از نت پیدا کردم من قالبم نچسبه و بزرگ شنیدم قالب اگه کوچیک باشه کیک خمیر میشه من خودمم تو‌ توستر میزارم ولی درجه ای که من میزارم کمتر از درجه ایه که تو دستور کیکا نوشتن اونا با فر درست میکنن فر بزرگتره ولی توستر چون کوچیکه باید درجشو کمتر ازچیزی که نوشتن بزاری 

خداجون شکرت...💞
عزیزم عکس گرفتم خیلی واضح نشد از نت پیدا کردم من قالبم نچسبه و بزرگ شنیدم قالب اگه کوچیک باشه کیک خم ...

خب شما ک این دستورو برا من فرستادی رو چ درجه ای میزاری؟..بعد اینکه تو توستر تون درجه گرما رو رو دوطرف میزارین؟

من میسازم دوباره دنیامو یه نفرع😉
2706