2726

من بعد از پخت کیکم وقتی میخوام اون یه لیوان سسی که از مواد برداشتمو بریزم رو کیک ، کیکم خمیر میشه.چیکار کنم؟

بعد اگه نخوام کلا سس بریزم چقد از مواد اولیه باید کم کنم؟خود کیکم قبل ریختن سس خیلی خوش بافت و خوشمزس

خداجون شکرت...💞

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
همين مقدارو درس كن ولي سس روش نده چون اون اندازه توش تخم مرغ داره فكرنكنم بشه كمش كرد

البته براي منم خميري نميشه شايد كيكت كاملا پخته نيست

من براي ارتقا به اين جهان آمده ام 🤗🤗💐💐
همين مقدارو درس كن ولي سس روش نده چون اون اندازه توش تخم مرغ داره فكرنكنم بشه كمش كرد

شیرینش کمه اونجوری باید شکرش بیشتر کنه 

آدمها را مهم نکنید.همانطور که زیرشان را خط میکشیدبه آنها نشان دهید که بلدید دورشان را هم خط بکشید.آدم ها که مهم شوند دیگر به چشمشان ریز میرسیدبه آنها یادآوری کنید که این خودِ شما بودید که آنها را واردِ عرصه کرده اید تا خودکارهای قرمزتان جوهر دارندشروع کنید خیلی ها را باید پر رنگ تر خط بزنید.(دوست عزیز من ممکنه نظرم باهات فرق کنه ولی دشمنت نیستم. بهم احترام بزاریم در کنار تفاوت عقاید. بهم عشق بدیم دنیا قشنگ تر میشه😘😘😘😘) 
خوشبحالت من کیک درست میکنم خمیری میشه وسطش اصن روح روانم بهم میریره شوهرم بهم میخنده 😢

عزیزم من با دستور درست میکنم شوهرم خیلی دوست دارم نرم و خوش بافته اگه دوست داشتی امتحان کن

خداجون شکرت...💞
عزیزم من با دستور درست میکنم شوهرم خیلی دوست دارم نرم و خوش بافته اگه دوست داشتی امتحان کن

عزیزم ممنون..من باهرروشی درست میکنم خمیر میشع نمیدونم چرا من تو توستر میزارم ینی مشکل از اونه؟شایپم از قالب نیشه از قالبت ی عکس بزاری

من میسازم دوباره دنیامو یه نفرع😉
2706