2737
2734
بله با کسر 500 دلار چون ویزام ریجکت شد بهم برگردوندن وگرنه اگر خودم کنسل میکردم مبغل خیلی خیلی زیادی ...

خوب خوبه حداقل بهت برگردوندن من خودم همش استرس دارم بهم برنگردونند 

من مداركم رو سابميت كردم منتظر جواب سفارتم 

منم اگر رفته بودم سمت اروپا الان كارم درست شده بود متاسفانه اشتباه كردم الانم اميد ندارم فكر ميكنم ريجكت ميشم

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
خب کافیه میتونی بری

برم حتما پناهندگی میدن به نظرت ؟

به قول کافکا : بغلم کن ، بغلم کن که حرف زدن کافی نیست ....                                 پناه میبرم به رویا ....از شر تمام واقعیت های تلخ ...نمیدانم رسیدن چیست،اما بی گمان مقصدی هست که همه وجودم به سمت آن جاری است...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برم حتما پناهندگی میدن به نظرت ؟

نه بستگی به کیست داره

دعا های شما میگیره واقعا.دعا کنین یه داماد قد بلند و پولدار و وفادار و مهربون نصیب مامانم بشه:)در مورد مقاله نویسی سوالی داشتید میتونید بپرسید:)
2731
برا مجرد خوبه وگرنه برا ما ک بچه کوچیک داریم خطره

برا مجردم کلی دوشواری داره..کلا مهاجرت امنی نیست

دعا های شما میگیره واقعا.دعا کنین یه داماد قد بلند و پولدار و وفادار و مهربون نصیب مامانم بشه:)در مورد مقاله نویسی سوالی داشتید میتونید بپرسید:)
من هر طور شده میرم ک بچم ی کشور پیشرفته بزرگ شه

اگه  مسئله مالی نداره بهترین تصمیم رو داری میگیری...نوادگانت تا عمر دارن واست دعا میکنن

خوب خوبه حداقل بهت برگردوندن من خودم همش استرس دارم بهم برنگردونند  من مداركم رو سابميت كردم م ...

عزیزم باید بری تو سایت دانشگاهی که اپلای کردی ببینی شرایط ریفاند چی. هست 

2738