2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

بدون پول پناهندگی نمیدن؟؟

به قول کافکا : بغلم کن ، بغلم کن که حرف زدن کافی نیست ....                                 پناه میبرم به رویا ....از شر تمام واقعیت های تلخ ...نمیدانم رسیدن چیست،اما بی گمان مقصدی هست که همه وجودم به سمت آن جاری است...
منم پول ندارم

پس همدردیم.راه حل پیدا کردی به منم بگو

به قول کافکا : بغلم کن ، بغلم کن که حرف زدن کافی نیست ....                                 پناه میبرم به رویا ....از شر تمام واقعیت های تلخ ...نمیدانم رسیدن چیست،اما بی گمان مقصدی هست که همه وجودم به سمت آن جاری است...
2714
بدون پول پناهندگی نمیدن؟؟

حداقل باید پول قاچاقچی داشته باشی تا ببرت  یا نه

دعا های شما میگیره واقعا.دعا کنین یه داماد قد بلند و پولدار و وفادار و مهربون نصیب مامانم بشه:)در مورد مقاله نویسی سوالی داشتید میتونید بپرسید:)
مهاجرپذيرترين كشورها اول از همه كانادا است 

بدترین کشوره مثل آمریکا پول پرست هست این کشور من پول دانشگاهم رو کامل دادم برای دوسال تمکن قوی ارائه دادم به علاوه اسپانسر آخرش ریجکت شدم همه هم اینو میگن که یه کشور پول پرستیه اگر از اول برای آلمان یا انگلستان اقدام میکردم الان اونجا بودم 

حداقل باید پول قاچاقچی داشته باشی تا ببرت  یا نه

۲۰۰ دارم

بدترین کشوره مثل آمریکا پول پرست هست این کشور من پول دانشگاهم رو کامل دادم برای دوسال تمکن قوی ارائه ...

من خودم هم حند  ساله درگير گرفتن ويزاي كانادم نتونستم همه جور مدركم دارم شما توتستي شهريه اتو ريفاند كني؟منم شهريه يك ترم رو كامل دادم

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
من خودم هم حند  ساله درگير گرفتن ويزاي كانادم نتونستم همه جور مدركم دارم شما توتستي شهريه اتو ر ...

بله با کسر 500 دلار چون ویزام ریجکت شد بهم برگردوندن وگرنه اگر خودم کنسل میکردم مبغل خیلی خیلی زیادی ازم کسر میشد

2706