2726
عنوان

خانما بیاید یه لحظه

| مشاهده متن کامل بحث + 391 بازدید | 29 پست
دفعه بعد طبیعی زایمان نکن و توصیه کن برا افراد دیگه لباست هم بپوش برو پیش جراحت نمیدونم چرا انقدر ...

عزیزم ربطی به طبیعی نداره سزارین بودم تو دستشویی  فکر میکردم بخیه هام میخاد باز بشه 

تا یکماه فقط شربت ملین میخوردم 

💙عضو گروه رز آبی 💙وزن اولیه 76.600💙وزن فعلی70💙وزن هدف 60💙تاپیک مانکن های 1400 💙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نباید یبوست باشی...برو دکتر احتمالا شربت لاکسی ژل میدن یمدت بخور تا بخیه هات جوش بخوره

قبلا یه حاجت داشتم خداروشکر با دعای شما دوستان بهش رسیدم...الان یه حاجت دارم میخوام اگه خدا صلاح میدونه بهم یکی دوتا دختر سالم و صالح بهم بده(بقول مامانم سالم و صالح هم بمونن)😍🤗 برای رسیدن ب حاجتم صلوات میفرستی؟ان شاالله خدا حاجت دلت رو برآورده کنه
2728

اشکال نداره منم بد نشسته بودم بخیه هام باز شده بود برو زودتر دکتر زنان ک دوباره برات بخیه بزنه .نترس چیزی نیست.ی شربتی هست اسمش یادم نیس طعم ادامس نعنایی میده اون خوبه شکم رو روان میکنه.اصلا اصلا زور نزن رو توالت فرنگی بشین اگ نداری سرپا کارتو انجام بده .روغن زیتون حتما حتما بخور هروز زیاد نخوری بچت اسهال شه .درحدی ک خودت راحت بری دسشویی

من تا نزدیک یک ماه اول زایمانم تا اکثرا خرما می‌خوردم با آناناس حتی بعد اینکه بخیه هام خوب شدن....سوپ ...آبگوشت ساده....اصلا ۴۰ روز رعایت کنین تناسب اندامتون نمیریزه بهم...بخدا هر جا میرم میگن مجردی میگم بچه دارم فقط میگن خوشبحالت برا تیپت

وقتی کلیتوریس رو عمل کردی دیگه حس جنسی نداری حنی لابیا هم دوستم رفته بود میگفت بعداز عمل لذت جنسی کم ...

نه عزیزم اولا بستگی به دکترت و مهارتش داره دکتر باید به اعصاب اون قسمت مسلط باشه و دوره های این جراحی رو کامل بگذرونه

در غیر این صورت حس از بین میره و اینکه دکتر نباید همه رو برداره که فقط یه سوراخ بمونه من الانم که عمل کردم بازم بزرگه

و اینکه من حتی حساس ترین جا رو هم عمل کردم یعنی قسمت پوست رو و اطراف کلیتوریس رو ولی به قرآن حسم کم نشده بهتر هم شده یکم 

عزیزم هزینه ش چقدر شد و دوره ی نقاهتت چقدر بود

هفت ملیون و نیم عمل کردم هم لابیام هم قسمت هود 

عمل من خیلی سنگین بود چهار ساعت طول کشید برای همین دوره نقاهتم از خیلیا بیشتر بود اصلش یکی دو هفته اوله مخصوصا هفته اول

من تا نزدیک یک ماه اول زایمانم تا اکثرا خرما می‌خوردم با آناناس حتی بعد اینکه بخیه هام خوب شدن....سو ...

منم همینطور

بعد بچه اشتهام صفر شد شیر هم دادم باریکتر شدم الان باز ۵۳کیلوام.

2706