2726
طلاق میخام بگیرم ولی نمیدونم چیا ببرم 

عقدنامتو ببر

هیچ آدمی خوب و قابل اعتماد نیست، مگر خلافش ثابت بشه. از خیانت میترسیدم که سرم اومد🙂 بار اول اشتباهه، اگ باز خیانت تکرار بشه انتخابه! دارم تلاش میکنم تبدیل ب بهترین ورژن خودم بشم🩷 همسر عزیزم هر چند بهم زخم بزرگی زدی ولی برای آرامش خودمم ک شده باید ببخشمت🖤 دارم جدا میشم💔هدف ۱۴۰۳: روزی یک ربع زبان بخونم، اندکی مطالعه آزاد داشته باشم، برای کنکور ارشد بخونم، ورزش کنم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الان پنج ساله توخونه زندانیم نمیخام ادامه بدم میخام طلاق بگیرم پارسال اقدام به طلاق کردم جون بچمون ر ...

ببخشید میشه ۱ سوال بپرسم؟ نمیذاره تنها بری بیرون؟ با مثلا مادرت میذاره بری؟کلا چجوریه دراین مورد؟

2728
هیچ اسنادی نیس که به نامم باشه

بنامت هم نباشه بردار ببر قبل اینکه بنام کسی کنه توقیف کن.

شیشه عطر خدا...     لب دیوار شکست         همه جا پرشده از بوی خدا....    دیدنش اسان است                سخت آنست نبینی اورا.....
طلاق میخام بگیرم ولی نمیدونم چیا ببرم 

فعلن طلا ومدارکت ولباس مورد نیازت رو .بعدش هم تکلیف جهیزیه مشخص میشه

خدای مهربونم حواست به همه اونایی که جزتو کسی رو ندارن باشه .مهربون باشد عمرخیلی کوتاهه ...صد سال دیگه هیچ کدوم ازماها پیر، جوون ،بچه  ،تواین دنیا نیستیم 
چیه پارانوئید؟ دکتر گفته؟ 

پارانوییدیا بطرف مقابل سوظن شدید دارن و تو ذهنشون تجسم ب واقیعت بودنش کردن.  و در زندگی دایم بدنبال ثابت کردنش بطرف هستن. 

شیشه عطر خدا...     لب دیوار شکست         همه جا پرشده از بوی خدا....    دیدنش اسان است                سخت آنست نبینی اورا.....
پارانوییدیا بطرف مقابل سوظن شدید دارن و تو ذهنشون تجسم ب واقیعت بودنش کردن.  و در زندگی دایم بد ...

دارو داره یا نه؟ درمان میشن؟ 

به بهشت نمی روم اگر مادرم آنجا نباشد... 
دارو داره یا نه؟ درمان میشن؟  

اره میشه.دارو داره.دوره طولانی.باید زیر نظر روانکاو باشه زیاد

شما دیدی خوب بشه طرف.؟ 

نه منم شنیدم.ولی اختلالات دیگه شبیه اونو دیدم خوب شده.تا اااخر رفته طرف دنبالش.تا مرحله هیپنوتیزم.

زندگیشو دوس داشته

2706