2726
بورانی لبو چجوریه

تو فصلش لبو رو میپزم بعد یا رنده میکنم یا نگینی خورد میکنم و فریز میکنم 

هروقت خواستم با ماست و نمک و فلفل مخلوط میکنم 

چون طعم شیرینی داره شاید هرکسی خوشش نیاد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چقد متنوع بشقاب داری چند سالشه بچت

پسرم ۲سال و ۹ماهشه 

خیلی علاقه دارم براش ظرف غذا بخرم 

کلی لیوان و ظرف غذا داره😅

چن تاشم بردم خونه مادرشوهرم ک هروقت رفتیم اونجا بچه م بدون ظرف غذا نباشه 

اصلا دلم نمیخواد ک از لیوان و قاشق و ظرف غذای و.. ماها استفاده کنه 

دوس دارم هرچی سرجای خودش باشه و مناسب سنش 

2728

اخه این چه کاری اینجا کلی زن نازا هست دلشون می شکنه خیلیا هم تو حسرت پسر زایی هستن حسرت می کشن اسفند بده به زندگیت خودت انداختی تو هچل

اگه با نظرم مخالفی تمایلی به شنیدن حرفت ندارم مخالفت برا خودت تو دلت نگه دار مخالفی ریپ نزن
پسرم ۲سال و ۹ماهشه  خیلی علاقه دارم براش ظرف غذا بخرم  کلی لیوان و ظرف غذا داره😅 چن تا ...

خیلی عالیه کارت من واقعا اشتها میام از غذاهات...دخترم من 5سالشه خیلی وعده غذاییش کمتره بچه شما س تازه باید انقدر غربزنم تا بخوره 

عاااالی👌👏 چقد خوب ک انقد مامان با سلیقه ای هستی بعضی مادرا انقد بی ذوق و انرژی منفین همش غر میزن ...

با نگاه زیبات دیدی😘

راستش خودم واقعا عاشق اشپزیم 

وقتی اشپزی میکنم غم عالم و آدم یادم میره 

وقتیم ک بقیه استقبال میکنن بیشتر انرژی میگیرم‌

همسرم خیلی بدغذاس از اول دوس نداشتم پسرمم اینجوری بار بیاد

الان عادت کرده هرچی درست کنم میخوره حتی غذاهایی ک بقیه نمیخورن مثلا خورشت بامیه و به و کلم بروکلی و.....

تو فصلش لبو رو میپزم بعد یا رنده میکنم یا نگینی خورد میکنم و فریز میکنم  هروقت خواستم با ماست ...

واقعافریزکردش خوب میشه؟

💚دوست عزیزم 💚ممنون میشم واسه سلامتی پسرم امیرحسین وخوب شدن اخلاق همسرم بامن، صلوات بفرستی💚یاحضرت ابوالفضل العباس کمکم کن💔💔💔💐💚
اخه این چه کاری اینجا کلی زن نازا هست دلشون می شکنه خیلیا هم تو حسرت پسر زایی هستن حسرت می کشن اسفند ...

خدایا....

💚دوست عزیزم 💚ممنون میشم واسه سلامتی پسرم امیرحسین وخوب شدن اخلاق همسرم بامن، صلوات بفرستی💚یاحضرت ابوالفضل العباس کمکم کن💔💔💔💐💚
2706