1874
2079

اخی

خسته نباشی مامان مهربون😘🌸

امانت دارِ چادرِ خاکیِ مادرم زهرا(س)♥ قسمت میدهم آقا به آوینی و تهرانی و چمران،جدایم مکن از لشگر خوبان، ز سیّد علیِ خامنه ای رهبرِ خوبان:) در جاده انقلاب روی تابلو نوشته: جاده لغزنده است، دشمنان مشغول کارند ، با دنده لَج حرکت نکنید دیر رسیدن به مقام بهتر از نرسیدن به امام است ، سرعت بیشتر از سرعت ولایت فقیه نباشد ، اگر پشتیبان ولایت نیستید کمربند دشمن را هم نبندید ، با وضو وارد شوید جاده مطهر به خون شهداست...الحمدلله الذی جعلنا من المتمسکین بولایته علی ابن ابي طالب(ع) من روضه تورا شنیدم و زنده ام هنوز..این رسم عاشقی نبود خاک برسرم"یا ابوالفضل العباس" ما گم شدگانیم که اندر خمِ دنیا، تنها هنر ماست که مجنونِ حسینیم.. در بندِ کسی باش که در بندِ حسین است:) شکستم، شکستی، شکستند دلِ مهدی را.. و این قصه هنوز ادامه دارد   ترک گناه دل آقا رو شاد میکنه بیا تا گناه نکنیم به نیت تعجیل در ظهورش و به رسم رفاقت گناه نکنیم:) به خاطر دلِ عزیزِ فاطمه... کاش من همه بودم، با همه دهان ها طُ را صدا میزدم:)) شیرین تر از این شور ندیدم همه عمر، شوری که خدا در دلم افکنده حسین است(صلی الله علیک یا اباعبدالله الحسین)

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2077
2051
2104
بورانی لبو چجوریه

تو فصلش لبو رو میپزم بعد یا رنده میکنم یا نگینی خورد میکنم و فریز میکنم 

هروقت خواستم با ماست و نمک و فلفل مخلوط میکنم 

چون طعم شیرینی داره شاید هرکسی خوشش نیاد

تو فصلش لبو رو میپزم بعد یا رنده میکنم یا نگینی خورد میکنم و فریز میکنم  هروقت خواستم با ماست ...

میگم این نی هات امادن یا خودت میدرستی؟یبار مصرفن

برای سلامتی عزیزام و شادی روح مادرشوهرم صلوات بفرستین..
چقد متنوع بشقاب داری چند سالشه بچت

پسرم ۲سال و ۹ماهشه 

خیلی علاقه دارم براش ظرف غذا بخرم 

کلی لیوان و ظرف غذا داره😅

چن تاشم بردم خونه مادرشوهرم ک هروقت رفتیم اونجا بچه م بدون ظرف غذا نباشه 

اصلا دلم نمیخواد ک از لیوان و قاشق و ظرف غذای و.. ماها استفاده کنه 

دوس دارم هرچی سرجای خودش باشه و مناسب سنش 

1718