2410
2553
عنوان

لمینت متحرک دندون ..عکسشو میزارم

2755 بازدید | 14 پست

سلام خانوما ..اگه کسی اطلاعاتی در مورد این شیوه لمینت اطلاعاتی داره .خودش یا نزدیکانش انجام داده ...ممنون میشم راهنمایی بکنه .

آرزو میکنم روزی برسه که وقتی دلتون براش تنگ شد فقط کافی باشه که از این پهلو به اون پهلو بشید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سایز فک هرکس متفاوته اینا همشون ی سایزه الکیه

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
2720
سایز فک هرکس متفاوته اینا همشون ی سایزه الکیه

توی توضیحاتش نوشته ی خمیری میفرستن با اون درست میکنی

آرزو میکنم روزی برسه که وقتی دلتون براش تنگ شد فقط کافی باشه که از این پهلو به اون پهلو بشید
توی توضیحاتش نوشته ی خمیری میفرستن با اون درست میکنی

ی جوریه بازم

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
2714

فک کن این خیلی بزرگتر از فک تو باشه دندونات مث ممل لمینت میشه

قدیما کسی که دندون مصنوعی مینداخت مسخرش میکردن میگفتن پیره و این حرفا. حالا میرن روی دندون سالم یه ردیف دندون مصنوعی یکدست تابلو میذارن که اصلا قشنگی که نداره هیچ فقط دردسره! 

ما به کجا داریم میریم.......... 🚶🏻‍♀️

بچه بودیم ی چیزی اومده بود از اینا ک شانسی بود روی جعبه اش عکس یانگوم بود و اسمشم یانگوم بود تو بعصیاش از اینا بود ک شبیه دندونای اژدها بود کل بچه های مدرسه ب عشق اونا میخریدیم

اینارو میبینم یاد اونا میفتم همینقدر مصنوعی ان

اوکی شما خریدین راضی هستین؟  راحتین باهاش ! موقع خوردن یا حرف زدن اذیت نمیکنه

نخریدم ک تازه دا رم اطلاعات جمع میکنم

2706