2726
عنوان

🖤🖤پشت کنکوریا بیایین درد و دل🖤🖤

| مشاهده متن کامل بحث + 3244 بازدید | 369 پست
منم😞 اینروزا حالم از خودم بهم میخوره عزیرم امسال چهارمین کنکورته یا پنجمی؟ چطوری خانوادتو راضی کرد ...

چهارمی 

با دروغ 

هیچوقت نفهمیدن رتبه هامو همشو یه جوری شد دروغ گفتم راست و ریس شد 

معلمام باورشون نمیشه پشت کنکور موندن😓

سیسیتونم از ۱۵سالگی اینجام، نومزدم و پاییز ۱۴۰۳ عقد میکنم یه دوره طولانی افسردگی و پنیک داشتم و کم کم  دارم به زندگی برمیگردم 💚🌱

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب اشکال کارتو نفهمیدی ؟ از تست ها بوده یا نوع درس خوندنت

مگه خوندم که بفهمم از کدوم بوده 

از فشار خانواده

محروم کردن از همه چی 

افسردگی

و...

سیسیتونم از ۱۵سالگی اینجام، نومزدم و پاییز ۱۴۰۳ عقد میکنم یه دوره طولانی افسردگی و پنیک داشتم و کم کم  دارم به زندگی برمیگردم 💚🌱
2728

رهگذر عزیزم به نظرم برای خودت یک چالش بذار تا کنکور که مدت زیادی هم نیست. شروع کن به خوندن.هر روز که خوندی تیک بزن.صبح زود بیدار شو.مثلا برای اینکه روحیه ات هم عوض بشه یک فیلم ورزشی که مدتش مثلا یک ربع این ها باشه هم دانلود کن و باهاش ورزش کن.یا خودت تنهایی فرقی نداره.شرایط هیچ وقت ایده ال نمیشه.خودت باید عوضش کنی.خودت رو مجبور کن.اگه الان امتحانات دانشگاه رو داری در کنارش شده حتی یکم هم برای کنکور بخون.اگه تنهایی راحتی تنها بخون اگه با جمع راحت تری با بچه های دیگه بخون.راهش اینه که با هر شرایطی که داری خودت رو مجبور کنی.به خدا فقط اولش سخته بعد راحت میشه. 

من از تاپیک ها و حرف هات کاملا متوجه شدم دختر باهوش و با لیاقت و درس خونی هستی.حیف نیست  خودت رو محروم میکنی؟مطمئنم توانایی رسیدن به بهترینها رو داری.حیف نیست همه اش غصه میخوری.میفهمم ناراحتیت رو ولی درس بخونی حالت هم کم کم عوض میشه.

!화이팅
😩😩😫

ببین عزیزم من دیدم موردهایی که نزدیک سی سالشون بوده دانشگاه رو تموم کرده بودن باز برگشتن کنکور دادن.. این حسرته تموم بشو نیس‌ اونام شاید رشته شونو دوست نداشتن ولی با خودشون گفتن دیگه نمیصرفه. بیخیال هدفشون شدن ولی تو سی سالگی دیدن نه از سرشون نمیره دلو زدن به دریا و دوباره به  کنکور خوندن. بودن کسایی که پزشکی قبول شدن بعد سالها دوری از درس. میخوای برم نگاه کنم اسمشو بهت بگم خودت بزن تو نت، همین سالهای اخیرم بودن. زنو شوهر بودن

هییییچ غیر ممکنی نیس. وقتی تمام ظرفیت خودتو بزاری پاش،اصولی درس بخونی، چه دلیلی داره نشه؟؟

گور بابای پول گور بابای حرف مردم😠. زندگی خودته، بشین دوباره بخون. میدونم شرمندگی داره منم الان این شرمندگی هارو دارم میچشم خودم،میفهمم خیلی ریسکه بزرگیه ولی من باشم رک و راست میگم من نمیخواستم برم شما به زور فرستادین برام مهم نیس چقدر پول دادین میخواستین زوری نمیفرستادین. میخوام دوباره کنکور بدم برامم مهم نیس تهش چی میشه، مهم نیس چی فکر میکنین، چی پشت سرم میگین. برای حال خوب خودم میخوام این کارو بکنم یا میشه و خلاص یا نمیشه ولی عوضش دیگه حسرتشو ندارم میدونم من تمام تلاشمو کردمو نشد

به قول دکتر هلاکویی این مردم از خدای خودشونن راضی نیستن تو چرا میخوای راضی نگه شون داری؟ چه اهمیتی داره دیگران چه فکری میکنن درباره ت؟! به کجای تو بر میخوره؟! . بازم به قول دکتر هلاکویی:یه آدمی یه حرفی به من میزنه دهنشو کثیف میکنه من چرا باید گوشمو کثیف کنم؟ چرا باید اون حرفو خنچر کنم به خودم بزنم؟

عزیز تصمیم باخودته. ولی ایجوری خیلی داری خودتو اذیت میکنی، آسمون که به زمین نیومده خوشگلم. بیا برای حال خوب خودت یه کاری کن! یا با جون ودل از همین رشته لذت ببر یا اگه نمیتونی، رهاش کن و دوباره کنکور بده.

مگه چند بار زندگی میکنیم؟! هیچییییی اینقدر ارزش نداره که بخاطرش خودکشی کنی عزیز دلم. اینقدر مردم غصه های بزرگ تر ازین دارن که این ناراحتی تو در مقابلشون هیییچییی نیس.

علیرضا افشار مشاور کنکور رو میشناسی؟ حرفاش برای من که خیلی خوبه، مثل بقیه مشاورا برای انگیزه حرفای کلیشه ای نمیزنه. واقعا من که هروقت ویس هاشو گوش کردم حالم خوب شده. اگه دوست داری آدرس کانالشو بدم 

چجوری نفهمیدن واقعا؟به منم بگو😂😂 خودشون پیگیر رتبت نبودن؟

نمیدونم والا🥴

معجزه شد😑

نمیدونم واقعا😢خوب خوندم اما این روزای آخر کم آوردم واقعا

انشاءالله یه رشته خوب قبول میشی امسال😍 تو که تا اینجا میگی خوب خوندی، استمرار داشته باش بیخیال نشو حیفه.

اگه خدایی نکرده زبونم لال، نشد، میمونی پشت یا میری یه رشته دیگه؟🙁

2706