2726
عنوان

🖤🖤پشت کنکوریا بیایین درد و دل🖤🖤

| مشاهده متن کامل بحث + 3244 بازدید | 369 پست
مرسی گلم.خیلی لطف کردی،😘 فقط کانال اصلیشونو چطور پیداکنم؟ کانال فیک زیاده

کانال اصلی ندارن چون کلاساشون پولیه توی تام لند و کلاسینو هستن باید پول بدی براشون اینا توی تلگرام رایگانا غیرقانونیه ولی خب کسسی ک پول نداره مجبوره😗😗😗😗

مامانم همیشه به یادتم عزیزدلم...مهربونم زود بود واسه زیر خروارها خاک خوابیدن.....😔

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ببین بنظر من امسالم کنکور بده اگه قبول شدی که صدهزارمرتبه شکر.اگه نه که چاره نیست ادامه بدی رشته دان ...

کنکور با وجود دانشگاه و فشار شهریه 

چه دعایی کنمت بهتر از این؛ خنده ات از ته دل، گریه ات از سر شوق 🥀
اخه خودت میگی عزیز  من نمیتونمممممممم نمیتونمممممم الان ی جایی میرم حداقل میگم دانشگاهم دیگ چ ...

تو اول رو ذهنت کارکن. به خودت آرامش بده. دیگران هیچ جای زندگیمون نیستن. اگه موفق بشیم واسه خودمونه اگه هم نشیم باز واسه خودمونه. فقط به خودت فکرکن وهدفت آنقدر عذاب نده خودتو. زندگی ارزش این همه عذابو نداره

هرچی آرزوی خوبه مال تو❤️
2728

تجربه این پشت کنکور نشستن بهم ثابت کرد فقط آدمهایی که اعصاب آرومی دارن و باحوصله هستن میتونن موفق بشن

i'm in the dark🥀                                                 لحنم یکم تند وتیزه وگرنه دشمنی با کسی ندارم
من سال اولمه امسال که میرینم و چند روز بعد بر سال دیگه شروع میکنم میخام واقعاااااا بخونم مثل امسال ن ...

ایشالله🖤

من سال اولمه امسال که میرینم و چند روز بعد بر سال دیگه شروع میکنم میخام واقعاااااا بخونم مثل امسال ن ...

از الان واسه امسال ناامیدی چرا.

تو هم مثل من پایت ضعیفه

هرچی آرزوی خوبه مال تو❤️
تجربه این پشت کنکور نشستن بهم ثابت کرد فقط آدمهایی که اعصاب آرومی دارن و باحوصله هستن میتونن موفق بش ...

ن حوصله دارم ن اعصاب

2706