2733
2734
عنوان

🖤🖤پشت کنکوریا بیایین درد و دل🖤🖤

| مشاهده متن کامل بحث + 3249 بازدید | 369 پست
یادته اونموقع چی بت بگم ببین راهیه ک اومدی خب باید الان دوتا دوتا چارتا کنی ببینی انصراف بدی هزینش ک ...

انصراع ریسک بزرگیه دیگ روانی میشم انصراف بدم

چه دعایی کنمت بهتر از این؛ خنده ات از ته دل، گریه ات از سر شوق 🥀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزدل ببین تو خب چون منفی زدی اول باید درسارو یاد بگیری پس فیلمایی ک گفتمو ببین +تست کتاب اموزشی+ازمون

توی ازمون میفهمی درصدات رو چه رنجیه مثلا میفهمی راهت درسته یا نه

مامانم همیشه به یادتم عزیزدلم...مهربونم زود بود واسه زیر خروارها خاک خوابیدن.....😔
انصراع ریسک بزرگیه دیگ روانی میشم انصراف بدم

ریسک نیس عزیزدلم واسه تو ک این رشته رو نمیخای و هزینه ادامه دادنش بیشتر انصرافه و حالت ازش بهم میخوره پس ریسک نیست

مامانم همیشه به یادتم عزیزدلم...مهربونم زود بود واسه زیر خروارها خاک خوابیدن.....😔
2731
میدونم قربونت برم. بخدا نمی‌خوام نصیحت کنم. من خودمم کنکوریم حالم خوش نیست تکلیفم معلوم نیست. از ته ...

ن گل من این چ حرفیه مهمون 🖤🖤🖤🖤🖤

امیدوارم قبول شی هیچ وقت هیچ وقت هیچ وقتتتتتتتتتتتتتتتتتت تو این شرایط قرار نگیری

عزیزدل ببین تو خب چون منفی زدی اول باید درسارو یاد بگیری پس فیلمایی ک گفتمو ببین +تست کتاب اموزشی+از ...

میشه به منم بگی این فیلمارو.اوضاع منم تعریفی نیست

هرچی آرزوی خوبه مال تو❤️
میدونم قربونت برم. بخدا نمی‌خوام نصیحت کنم. من خودمم کنکوریم حالم خوش نیست تکلیفم معلوم نیست. از ته ...

وای عزیزم مگه ما چقدر عمر میکنیم یه پنج شش سالشو فقط ب کنکور بگذرونیم😢😢

از درون آشفته و ظاهر چو کوهی استوار💔
ن گل من این چ حرفیه مهمون 🖤🖤🖤🖤🖤 امیدوارم قبول شی هیچ وقت هیچ وقت هیچ وقتتتتتتتتتتتتتتتتتت تو ا ...

فداتشم. خودت فکر می‌کنی عیب کار چی بوده ؟ تلاش کردی درست بشه؟ تست وکارکردی؟

هرچی آرزوی خوبه مال تو❤️
2738
میشه به منم بگی این فیلمارو.اوضاع منم تعریفی نیست

فیلمای استادای معروف بود عزیزم ریاضی اریان حیدری زیست حنیف شیمی بابایی فیزیک یحیوی عربی فلاح اینارو بهش گفتم تو دوتا کانال ببینه باهاشون و درس بخونه😍و بعدشم تست بزنه

با این رشته میشه کار کرد تو مراکز بهداشت درسته؟؟

چوپانیم میشه چوپان شد 

اینم میشه ولی امیدوارم نشه 

وای عزیزم مگه ما چقدر عمر میکنیم یه پنج شش سالشو فقط ب کنکور بگذرونیم😢😢

همین بخدا. من از استرس امت نهایی وکنکور نه خواب داشتم نه چیزی. یه معده درد وحشتناکی هم گرفتم که نگو. خدا کمکمون کنه فقط

هرچی آرزوی خوبه مال تو❤️
ریسک نیس عزیزدلم واسه تو ک این رشته رو نمیخای و هزینه ادامه دادنش بیشتر انصرافه و حالت ازش بهم میخور ...

اگ کنکور نیارم جی ؟؟؟؟

من چند روز میش ب زور بردنم عروسی پسر عموم همه میپرسیدم چ خبرا درسا چ خب دانشگاه چ میکنی امتحانات اگ این نبود دیگ چ گوهی میخوردم چ میگفتم😳😳؟

اگ کنکور نیارم جی ؟؟؟؟ من چند روز میش ب زور بردنم عروسی پسر عموم همه میپرسیدم چ خبرا درسا چ خب دانش ...

همین متاسفانه. نمی‌دونم دیگران کجای زندگیمونن.منم از ترس همین حرفاس که استرس میگیرم اگه قبول نشم چه کنم

هرچی آرزوی خوبه مال تو❤️
اگ کنکور نیارم جی ؟؟؟؟ من چند روز میش ب زور بردنم عروسی پسر عموم همه میپرسیدم چ خبرا درسا چ خب دانش ...

مرخصی هم پول میخاد؟اگ میشه یکسال مرخصی بگیر ببین کنکورت چی میشه اگه خوب شد و چیز بهتر میاوردی اونو انصراف بده پس اگه هم خدایی نکرده چیز بهتر نشد ادامش بده

2706