1874
2106
عنوان

🖤🖤پشت کنکوریا بیایین درد و دل🖤🖤

| مشاهده متن کامل بحث + 3141 بازدید | 369 پست
مرخصی هم پول میخاد؟اگ میشه یکسال مرخصی بگیر ببین کنکورت چی میشه اگه خوب شد و چیز بهتر میاوردی اونو ا ...

مرخصیم پول میخواد....اما نمیدونم امسال مرخصی بگیرم توان خوندن دارم ندارم  ب شدت عصبیم 

خدایا چرا استعفای منو از زندگی قبول نکردی؟؟؟؟چرا 
وایی منم بخدا۹۰درصد بخاطر حرف مردمه بیوارم کردن آخه ب شماها چههه😩

😔😔😔😔😔😔حالا میگن انصراف بده اخه چ جوریییییییییییی

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

مرخصیم پول میخواد....اما نمیدونم امسال مرخصی بگیرم توان خوندن دارم ندارم  ب شدت عصبیم

اکه دوسش نداری انصراف بده خودتو راخت کن منم امسال یرسری رشته ها میتونستم برم ولی چون میدونستم نمیتونم باعاشون کنار بیام انتخاب رشته شون نکردم،

خوبن اینا؟ واسه کنکور تضمینیه؟ من پایم قوی نیست متاسفانه. بااینا میتونم بیام جلو

ببین هیچی تضمینی نیست همه چی بازم برمیگرده به خودت ولی اینا عالین واقعا اگه درسارو بلد نیستی منفی میزنی یا زیر ۳۰ هستی نیاز به اموزش داری که من اینارو کلاس انتخاب کردم رایگانم توی کانالای تلگرامی هستن

باید باهاشون پیش رفت تست زد و ازمون بگیری از خودت ک درصداتو ببینی

هرکی امضامو دید برام دعا کنه به ارزوم برسم توروخدا💜💫مامانم همیشه به یادتم عزیزدلم...مهربونم زود بود واسه زیر خروارها خاک خوابیدن.....😔
2077
همین متاسفانه. نمی‌دونم دیگران کجای زندگیمونن.منم از ترس همین حرفاس که استرس میگیرم اگه قبول نشم چه ...

مرسی ک درکم میکنین

مرخصیم پول میخواد....اما نمیدونم امسال مرخصی بگیرم توان خوندن دارم ندارم  ب شدت عصبیم

مرخصی بهترینننن راهه واسه ۴۰۱

هرکی امضامو دید برام دعا کنه به ارزوم برسم توروخدا💜💫مامانم همیشه به یادتم عزیزدلم...مهربونم زود بود واسه زیر خروارها خاک خوابیدن.....😔
همه چی کار کردم ...همه کار کزدم تست زدم  از زندگیم زدم از تفریحم از خوشیم از همه چی سال پشت کن ...

ببین بنظر من امسالم کنکور بده اگه قبول شدی که صدهزارمرتبه شکر.اگه نه که چاره نیست ادامه بدی رشته دانشگاهتو. اینجوری به روحت واعصابت خیلی صدمه میزنی

دیگران رامیبخشم حتی آنان که مراآزرده اند،😊نه اینکه لایق بخشایشند نه بلکه من لایق آرامشم،😊
اکه دوسش نداری انصراف بده خودتو راخت کن منم امسال یرسری رشته ها میتونستم برم ولی چون میدونستم نمیتون ...

اخه خودت میگی عزیز 

من نمیتونمممممممم نمیتونمممممم الان ی جایی میرم حداقل میگم دانشگاهم دیگ چ گوهی بخورم؟

ببین هیچی تضمینی نیست همه چی بازم برمیگرده به خودت ولی اینا عالین واقعا اگه درسارو بلد نیستی منفی می ...

مرسی گلم.خیلی لطف کردی،😘

فقط کانال اصلیشونو چطور پیداکنم؟ کانال فیک زیاده

دیگران رامیبخشم حتی آنان که مراآزرده اند،😊نه اینکه لایق بخشایشند نه بلکه من لایق آرامشم،😊
2050
مرسی گلم.خیلی لطف کردی،😘 فقط کانال اصلیشونو چطور پیداکنم؟ کانال فیک زیاده

کانال اصلی ندارن چون کلاساشون پولیه توی تام لند و کلاسینو هستن باید پول بدی براشون اینا توی تلگرام رایگانا غیرقانونیه ولی خب کسسی ک پول نداره مجبوره😗😗😗😗

ببین بنظر من امسالم کنکور بده اگه قبول شدی که صدهزارمرتبه شکر.اگه نه که چاره نیست ادامه بدی رشته دان ...

کنکور با وجود دانشگاه و فشار شهریه 

اخه خودت میگی عزیز  من نمیتونمممممممم نمیتونمممممم الان ی جایی میرم حداقل میگم دانشگاهم دیگ چ ...

تو اول رو ذهنت کارکن. به خودت آرامش بده. دیگران هیچ جای زندگیمون نیستن. اگه موفق بشیم واسه خودمونه اگه هم نشیم باز واسه خودمونه. فقط به خودت فکرکن وهدفت آنقدر عذاب نده خودتو. زندگی ارزش این همه عذابو نداره

تجربه این پشت کنکور نشستن بهم ثابت کرد فقط آدمهایی که اعصاب آرومی دارن و باحوصله هستن میتونن موفق بشن

i'm in the dark🥀                                                 لحنم یکم تند وتیزه وگرنه دشمنی با کسی ندارم
2104
کانال اصلی ندارن چون کلاساشون پولیه توی تام لند و کلاسینو هستن باید پول بدی براشون اینا توی تلگرام ر ...

مر سی گلی

من سال اولمه امسال که میرینم و چند روز بعد بر سال دیگه شروع میکنم میخام واقعاااااا بخونم مثل امسال ن ...

ایشالله🖤

2051