2328
عنوان

حجم شدن عضله سینه اینا راه کارن

102 بازدید | 4 پست

افزایش حجم عضلات سینه

♻️این مواد غذایی میزان هورمون استروژن در بدن را افزایش داده و موجب افزایش سایز سینه ها می شوند

دانه کدو

دانه کتان

دانه رازیانه

دانه آفتاب گردان 🤗

دوست دارم دعام کنی و بگی خدا منو همسرمو خوشبخت نگه داره همیشه و دوقلوی سالم عاقل صالح ناز نصیبمون کنه خدایا هرکی دعام کرد الهی که خوشبخت بمونه همیشه هرکیم دعام نکرد از دعای من بی نصیب بمونه انشاالله   

برا کاهش سایزچ خوبه

السلام علیک یامولانایاصاحب الزمان عج ❤️اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری س ❤️❤️اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم و سهل مخرجهم ❤️❤️امروز دوست داری چه کاری انجام بدی برا امام زمان؟ همین الان بهش سلام بدی  «السلام علیک یامولانایاصاحب الزمان» 💚نیت کنی یک روزت رو بدون گناه بگذرونی💚یک روز دائم لبخند رو لبت باشه💚برا اطرافیان و دوستانت دعای خیر کنی💚به دیگران کمک کنی💚یک روز رو سعی کنی حجابت رو رعایت کنی💚به دیگران کمک کنی💚اضافه غذات رو بریزی جلو پرنده ها💚یه ظرف آب برا پرنده‌ها بزاری💚اگر آشغال و یه تیکه سنگ تو خیابون دیدی که تو راه مردم هست رو برداری💚5تا صلوات بفرستی💚قنوت نمازت اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری س بگی یا دعای اللهم کن لولیک... بخونی💚جمعه ها استوری از امام زمان بزاری💚یه صفحه قران بخونی💚دو نفر رو آشتی بدی💚نیت کنی بچت رو امام زمانی بار بیاری💚به نیت سلامتی امام زمان صدقه بدی💚و خیلی کار های دیگه😍دوست داشتی بگو تاپیک های مهر مهدوی تگت کنم❤️

هیچکدومش جواب نمیده

هیچوقت ب شوهرت نگو 'عزیزم تو خیلی خوبی همه مردا اینروزا مشغول خیانتن ولی تو هیچوقت بمن خیانت نکردی' با اینحرفت باعث میشی تصورکنه درحقت لطف کرده.. درحالی ک وفاداری اولین وظیفه دوطرفه.. اینجوری بهونه دستش دادی ک تا ازچیزی ناراضی بود باخودش بگه خب منم مشکل دارم پس مث باقی مردا باخیانت حلش میکنم.. انتقادپذیرم ولی لطفا اسم نظرات و سلایق شخصیت رو انتقاد نذار گل من. اینجا یه سایته با هزاران کاربر.. هرکی نظر و اعتقاد خودشو داره.. قرارنیس همه حرف دل تورو بزنن.. پس قبل ورودت ب مجازی اصولش رو یاد بگیر...
برا کاهش سایزچ خوبه

ناشکر لعنتی

خخخخخ

هیچوقت ب شوهرت نگو 'عزیزم تو خیلی خوبی همه مردا اینروزا مشغول خیانتن ولی تو هیچوقت بمن خیانت نکردی' با اینحرفت باعث میشی تصورکنه درحقت لطف کرده.. درحالی ک وفاداری اولین وظیفه دوطرفه.. اینجوری بهونه دستش دادی ک تا ازچیزی ناراضی بود باخودش بگه خب منم مشکل دارم پس مث باقی مردا باخیانت حلش میکنم.. انتقادپذیرم ولی لطفا اسم نظرات و سلایق شخصیت رو انتقاد نذار گل من. اینجا یه سایته با هزاران کاربر.. هرکی نظر و اعتقاد خودشو داره.. قرارنیس همه حرف دل تورو بزنن.. پس قبل ورودت ب مجازی اصولش رو یاد بگیر...

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2051