2091
2106
عنوان

زشته ک به شوهرم بگم...؟

987 بازدید | 41 پست

من هوس چیپس پیاز جعفری کردم 😑

7ماهه عقد کردیم امروز نامزدم میاد پیشم بعضی وقتا قبل بیاد میپرسه چیزی لازم نداری؟ ولی همیشه نمیپرسه حالا میگم اگ الان پرسید بهش بگم یا نه 😑🙄 

خودم خجالت میکشم بگم 😂😂

بهم نخندین 

خدایا عاشقتم دستمو ول نکن❤️

ن زشت چرا بگوحتما

●هرچی ک هستم برا خودمم شما حرص نخور....▪︎نیکاشاهSH🏷°خسته صدا 🎼•سخن گفتن جنایت است،تحقیق آنرا مباح میکند▪︎💡درونِ هرکس چیزی نهفته،نخوا ک با افکار پلیدت ب پوچ تبدیل شی¤Pattinson,Lautner●          °صدا نیس ک،قرصِ اعصابع•               •من ن ایوبم ن صبور• ◇هر چ قدر فقر درونی شدیدتر باشه؛نمایش های بیرونی بیشتر میشه¤                            °مگ‌ کلاغ میتونه ادا عقابو دراره....•                  ○                  ●☠    •هرچی سعی کنی تو چشم نباشی بیشتر جذبت میشن...      □کلا نباید زیادی خوب بود؛بدجوری داستان میشه ▪︎ #تک.مارالتم             https://harfeto.timefriend.net/16258293206643          ❣گُلِ قَشَنگَم❣                بمیرم.....Sh               جنگِ اعصابِ من؛تویی

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2077
2032

بگوامااگرزشته خودت بروبخر😄😄

بالاخره بی بی چک ماهم مثبت میشه.. میدونم بزودی میای تو دلم و مامانتو از اینهمه زخم زبون نجات میدی..میدونم میای ودیگه هیچکی با حرفا ورفتاراش دلمو نمیشکونه.. میدونم میای ودیگه بهم نمیگن بی عرضه..مامانی تو بااومدنت خیلی حالمو عوض میکنی. میدونم این بغض‌های منم تبدیل به لبخندمیشه وقتی بیای❤بیاعزیزمادر
2104

منم این تو شوهرم کفری میشد میگفت زن از تو کم خرج تر مگه هست😂

💠فرخاازتودلم ساخته بایادهنوز.                                                       🔹خبرازکوی تومیاوردبادهنوز                 💠درجوانی همه بایادتودلخوش بودم.                                               🔹پیرم وازتوهمان ساخته بایادهنوز           🍃🌺یامهدی 🌺🍃.                                                                                                  ستاره‌ شب تاری سابقم🥺💔
2051