2410
2553
عنوان

ازمهمونی بدم اومده

123 بازدید | 8 پست

سلام دوستان من دوتا بچه کوچیک دارم چندروز پیش مهمون داشتم دیگ از غروب آشپزخونه بودم غدا بپز دو مدل،برنج و سالاد،بعد دیگ شامو اوردم تو سفره جمع کردنم کمک کردم دیگ هیچ کس نیومد کمکم برای شستن ظرفا،دیگ تک و تنها بایه بچه ک چسبیده به پام ظرفارو شستم ولی شوهرم دلش سوخت اومد کمکم اب کشید،بنظرتون حق دارم ناراحت باشم ازمهمونام درصورتیک من میرم خونشون خودم همه ظرفارو میشورم حتی اگ بچه هام اذیت کنن یا خرابکاریای بچمو جمع میکنم ولی مهمونای من بچشون کابینتارو میگرده خوراکی پیداکنه یا تمام اسباب بازی کمد رو میریزن زمین.بنظرتون حق بامنه یاپرتوقعم؟

تو هم ازاین ب بعد مث خودشون باش

نه بکن براشون نه بزار بکنن برات

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

اخه چی بگم بهش مامانش بیخیال نشسته  یعنی انقدر خونه رو بهم میریزن تمام کشوهای اتاقو میگردن وسیله پیداکنن بازی کنن یابریزن زمین منم چیزی بگم اصلا حرفمو گوش نمیده

2714