2091
2079

آقا من تو خونه خیلی شلخته ام نمیدونم چی بپوشم

ن تنها خونه بلکه بیرونم۰😬

میخوام چندتا مانتو ببینم 

سلیقه اتون چطوریه

چون لاغرم فقط چین چینی و پیله دار و رنگی رنگی و گل ریز و شاد🤭

حتما امسال رای میدم،خیلی جاها از حقم گذشتم اما از این حقم ب هیچ وجه...خدایا به من و  هموطنام کمک کن از یه سوراخ برای بار سوم گزیده نشیم🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل الفرجهم🌹

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2077

خیلی شلخته ام تو لباس ولی هرچی میپوشم بهم میاد شانس آوردم 

💠فرخاازتودلم ساخته بایادهنوز.                                                       🔹خبرازکوی تومیاوردبادهنوز                 💠درجوانی همه بایادتودلخوش بودم.                                               🔹پیرم وازتوهمان ساخته بایادهنوز           🍃🌺یامهدی 🌺🍃.                                                                                                  ستاره‌ شب تاری سابقم🥺💔

من بیشتر کتی می پوشک کوتاه رو زانو جلو باز زیرش حلقه ایی می پوشم اکثرا این طوریم البته چادریم 

عضو گروه رز قرمز 🌹وزن اول 101😰وزن دوم89🥰وزن سوم 24تیر 85🤩🤩وزن هدف72،🌹شروع رژیم 2اردیبهشت  من می تونم  این باورمه وهد فم  😎😎😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍۱۲مهر کودک نوپای زندگیم ۷ ساله شد 😍😍😍😍انشاالله بشه ۷۰ ساله  😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 

دوروز پیش رفتم مانتو بخرم تو بازار به اون بزرگی از هیچکدوم خوشم نیومد باور میکنید البته اوناییم که خوشم اومد شوهر دوست نداشت وگیر داد و فعلا که نخریدم.

خدایا امیدم تویی مادر شدن رو از من نگیر🙏(سه بار اومدی تو دلم،روحم،تموم نفسام،اماقسمتم نشدی با اینکه حست کردم...پس کی میای امید آیندم)😔واسم دعا کنیدلطفا💔.....                                                                                         گاهی آدم با غریبه ها راحتتر درد ودل میکند تا آشنا😒یکم عصبیم ولی منطق حالیم میشهه🤨😁
2051
چون لاغرم فقط چین چینی و پیله دار و رنگی رنگی و گل ریز و شاد🤭

خواهر من 35سالشه کلا لباساش همین طوریه همش می گه من هنوز 12سالمه از بس کودک درونش فعاله 

عضو گروه رز قرمز 🌹وزن اول 101😰وزن دوم89🥰وزن سوم 24تیر 85🤩🤩وزن هدف72،🌹شروع رژیم 2اردیبهشت  من می تونم  این باورمه وهد فم  😎😎😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍۱۲مهر کودک نوپای زندگیم ۷ ساله شد 😍😍😍😍انشاالله بشه ۷۰ ساله  😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 

تازه خریدم خیلی دوسش دارم🥺❤

مدلش تو عکس معلوم نیس زیاد

فقط 12 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر ازدواجمه بگین انشالله🙂❤حاجیان دور چ میگردند؟؟کعبه چشمای منه😌🤭😂

تو باید با من بیای خرید. 😆 این ماه دو سه تا تاپ شلوارک گرفتم عکس کارتونی دارن. مانتو ها رو رفتم دیدم خوشم نیومد از این مدل های ساده گرفتم که دو جیب دارن فقط با شلوار گشااااااااااد😍

راجب امضات من یه کتاب ازش دارم ولی دیالوگ اایی ک میخونم ازش تو کتاب نیست چرا؟

کناب من قدیمی هستش ‌‌‌....شاید ویرایش جدید فرق داره .

انسان متمدن آن کسی است که درتنهایی، احساس تنهایی نکندمردم همه چیز به ما نمی دهند که ماخودمان از به دست اوردنش عاجز باشیم 

من لباس چه مجلسی باشه چه معمولی باید حس خوبی بم بده یعنی توش راحت باشم 

عکسم ندارم😁

حتی اگه زار ترین مانتو رو بپوشم بهم میاد این حرف بقیس ن خودم

مهره ی مار روزگارمی 😍 عشق موندگارمی نفس.. 😍 دنیام پسرام😘😍
1718