2733
2734
عنوان

حق با ما هست یا صابخونه ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 234 بازدید | 34 پست
حیاط مشائه؟ اگه مشائه حق نداره بیاره اگه حیاط فقط واسه اوناس نمیتونی کاری بکنی

صداش رو هم پس خودش بشنوه پخش نکنه انگار گوشتش رو به اسی اینام قراره بده

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

لج و لجبازیهومگه وا😐😐😐خب چراوتو قولنامه راجبدحیوان خونگی صحبتی نشده

هيچ قولنامه اي راجبه حيون چيزي نمينويسن اينجوري كه بايد در مورد همه چيز توش نوشته بشه 

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
2728
دس خودشونه 

پس كاري نميتوني بكني از لحاظ قانوني حتي اگر صاحبخونه ات هم نباشه شما نميتوني اعتراض بكني چون تو محيط خودشه 

مثل اينكه بچه اش داره سر و صدا ميكنه و همسايه ها رو ازار ميده اما قانون ماده اي براي اين موضوع نداره كه بتوني اعتراض بكني فقط با زبون خوش ازشون بخواه كه خورس رو ببرند

بنظرم نمیتونی چیزی بگی کاری به صاحبخونه ندارن کلا حیاطشونه خونشکنه اختیار دارن ما همسایه ها سگ دارن ...

اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم

السلام علی الحسین وعلی علی بن الحسین وعلی اولاد الحسین وعلی اصحاب الحسین (علیه السّلام). 
هيچ قولنامه اي راجبه حيون چيزي نمينويسن اينجوري كه بايد در مورد همه چيز توش نوشته بشه 

اتفاقا ما نوشتیم که هیچ پرنده و حیوانی نباید بیارید تاکیدم روش کردیم

دلانای مامان و بابا  عاشقتیم دختر قشنگم  انتظار دیدنت  قشنگ ترین  و سخت  ترین  انتظار دنیاست😘😘😘قراره تو  ی پرنسس بشی قول میدم
2738
عه چ جالب ...اگه مشترک باشه فک کنم میشه ..مثلا نمیتونن توخونه خودشون طوطی مرغ عشقی چیزی ببرن🤔🤔

نه گلم نمیشه حتی اگر صاحبخونه باشن هم میتونیم از طریق دادگاه شکایت کنیم

دلانای مامان و بابا  عاشقتیم دختر قشنگم  انتظار دیدنت  قشنگ ترین  و سخت  ترین  انتظار دنیاست😘😘😘قراره تو  ی پرنسس بشی قول میدم
اتفاقا ما نوشتیم که هیچ پرنده و حیوانی نباید بیارید تاکیدم روش کردیم

خوب شما خودتون صاحبخونه ايد درسته؟براي مستاجرتون اينو نوشتيد ؟اينكه تو قولنامه بنويسن صاحبخونه با همسايه هاي ديگه حيوون خونگي نيارن كه اصلا شدني نيست 

بعد منم ديدم تو قولنامه براي مستاجر نوشتن كه ماهواره نبايد وصل كنه اما اينكه مستاجر تو قولنامه براي صاحبخونه اينو بنويسه تا حالا نديدم

عه چ جالب ...اگه مشترک باشه فک کنم میشه ..مثلا نمیتونن توخونه خودشون طوطی مرغ عشقی چیزی ببرن🤔🤔

بله دیگه هممون امضا کردیم یکی از همسایه ها جوجع پنبه ای داشتند  طبقه پایینی از صداشون شاکی شد بهش گفتن گفتوفکر میکردم فقط سگ نباید باشه بردش خونه حیاط دار مادرش

خوب شما خودتون صاحبخونه ايد درسته؟براي مستاجرتون اينو نوشتيد ؟اينكه تو قولنامه بنويسن صاحبخونه با هم ...

ن فقط صاحب واحد خودمونم عزیزم جایی ک هستم شش طبقه است

2706