2726
عنوان

حق با ما هست یا صابخونه ؟

234 بازدید | 34 پست

خونش دوطبقس حیاط داره خروس اورده صبحا از ساعت چهار تا شیش میخونه ساعت هشت و نهم میخونه ظهرم میخونه اسایش ندارم بچه هامم کوچیکن بیدار میشن 

ایا به صرف اینکه صابخونه هس نباید حرف بزنم ؟؟ی بار بش گفتم گفت پونصد بده سرشو ببروم حالا عادت میکنی زورم گرفت منم باندمو روشن میکنم صداش زیاد میکنم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

حیاط مشائه؟

اگه مشائه حق نداره بیاره اگه حیاط فقط واسه اوناس نمیتونی کاری بکنی

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    

لج و لجبازیهومگه وا😐😐😐خب چراوتو قولنامه راجبدحیوان خونگی صحبتی نشده

دلانای مامان و بابا  عاشقتیم دختر قشنگم  انتظار دیدنت  قشنگ ترین  و سخت  ترین  انتظار دنیاست😘😘😘قراره تو  ی پرنسس بشی قول میدم

خب پاپیچش بشی بیرونتون میکنه ها نهایت میگه خونه خودمه اختیارشو دارم اونوقت از لجت یا بیرونت میکنه یا هی حیوون میخره میریزه تو حیاط

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  
2706