2091
2079
عنوان

حق با ما هست یا صابخونه ؟

225 بازدید | 34 پست

خونش دوطبقس حیاط داره خروس اورده صبحا از ساعت چهار تا شیش میخونه ساعت هشت و نهم میخونه ظهرم میخونه اسایش ندارم بچه هامم کوچیکن بیدار میشن 

ایا به صرف اینکه صابخونه هس نباید حرف بزنم ؟؟ی بار بش گفتم گفت پونصد بده سرشو ببروم حالا عادت میکنی زورم گرفت منم باندمو روشن میکنم صداش زیاد میکنم 

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2087

خب پاپیچش بشی بیرونتون میکنه ها نهایت میگه خونه خودمه اختیارشو دارم اونوقت از لجت یا بیرونت میکنه یا هی حیوون میخره میریزه تو حیاط

فقط 20 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  
2051

بنظرم نمیتونی چیزی بگی کاری به صاحبخونه ندارن کلا حیاطشونه خونشکنه اختیار دارن ما همسایه ها سگ دارن مرغ دارن نمیتونیم بگیم صدا نکنن بچمون خوابه 

برای سلامتی عزیزام و شادی روح مادرشوهرم صلوات بفرستین..
2104
حیاط مشائه؟ اگه مشائه حق نداره بیاره اگه حیاط فقط واسه اوناس نمیتونی کاری بکنی

صداش رو هم پس خودش بشنوه پخش نکنه انگار گوشتش رو به اسی اینام قراره بده

فقط 8 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفا برا شادی روح خواهرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    
لج و لجبازیهومگه وا😐😐😐خب چراوتو قولنامه راجبدحیوان خونگی صحبتی نشده

هيچ قولنامه اي راجبه حيون چيزي نمينويسن اينجوري كه بايد در مورد همه چيز توش نوشته بشه 

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
1718