2726
عنوان

تایپیک دل به خواهی💖

90 بازدید | 9 پست

سلام دوستان 

بیاید حرف بزنید معرفی کنید راجب خودتون بگید الان دارید چه میکنید قصد دارید شام چی درست کنید بهترین متنی که خوندین یا شنیدین چی هست 

از گذشته ای که داشتید راضی بود 

برای آینده چه اهدافی دارید 

برنامه هاتون برای تابستون چیه 

به چه حرفه ای علاقه دارید 

اگه متاهل هستید چجوری ازدواج کردید با عشق یا سنتی؟

به نظرتون بهترین فیلم نمایش خانگی کدوم فیلمه؟

بهترین انیمیشن یا خاطره بچگی هاتون خیلی دوس داشتید چیه؟

بهترین اتفاق زندگیتون چی بود؟

خلاصه راجب همه چی حرف بزنید حصولم سر رفته🌹♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

متاهلم با عشق ازدواج کردم ولی سنتی بود 

و منتظر یه نی نی سالمم که بیاد تو دلم 

اونایی هم که میخوان بپرن بهم بگم وضع مالی و روحی خوبی داریم خداروشکر 

فقط برام دعا کنین خدا بهم بچه سالم بده😢

2728

با وجود اینکه بین بازه هفت تا بیست سال زیاد سختی کشیدم ولی این دوران را بیشتر از الان که سی و یک سالم هست دوست دارم چون خاطرات شیرینم واقعا شیرین هستن، من بچه آخرم و مجرد و بیکار و با اینکه مادرم زنی فوق العاده باهوش و مهربون هستش ولی متاسفانه مدام من رو با دیگرون مقایسه میکرد، از ازدواج میترسم چون هشتاد درصد خانومهای متاهل که دیدم از زندگی و شوهرشون راضی نیستن، برای آینده دوست دارم مهاجرت کنم و برای تابستون فعلا دنبال کار میگردم و میخواستم برم تی آر ایکس که این کرونای لعنتی اومد، میخوام زبان انگلیسیم رو ادامه بدم، بهترین کارتون دوران کودکیم تام و جری و پلنگ صورتی بوده و هست، وای هر وقت سمندون رو میداد من میرفتم پشت مادرم یا خواهرم قایم می شدم، من از بچگی دوست داشتم پیانو یاد بگیرم ولی نتونستم و بخاطر همین رفتم تایپ رو یاد گرفتم تایپ رو دوست دارم چون حس میکنم دارم پیانو میزنم، بهترین اتفاق زندگیم خاله شدنم بود خیلی خوشحال بودم که یه هم بازی پیدا کردم اخه واسه اولین بار توی هفت سالگی خاله شدم و خواهرزاده وقتی دورش پر می شد از آدم فقط به من توجه میکردم و من خیلی ذوق میکردم

گر نگهدار من آن است که سنگ را در بغل شیشه نگه میدارد
متاهلم با عشق ازدواج کردم ولی سنتی بود  و منتظر یه نی نی سالمم که بیاد تو دلم  اونایی هم ...

انشالا خوبشخت شی با شوهرت 

و همیشه سلامت باشید 

😍😍😍ای جان بچه ها خیلی دوست داشتنی هستن انشالا خدا بهت یه نی نی خوشگل بده که سلامت باشه 

با وجود اینکه بین بازه هفت تا بیست سال زیاد سختی کشیدم ولی این دوران را بیشتر از الان که سی و یک سال ...

اره واقعا از تایپتون معلومه که تایپ قوی دارید انشالا خدا خواهرزادتون رو براتون حفظ کنه اشکال نداره اگه الان هم تونستی برو کلاس پیانو منم انگلیسی میرفتم و ول کردم و می‌خوام ادامه بدم امیدوارم یه کار خوب هم برای تابستون پیدا کنی و موفق باشی منم تام و جری رو خیلی دوس داشتم🌹

اره واقعا از تایپتون معلومه که تایپ قوی دارید انشالا خدا خواهرزادتون رو براتون حفظ کنه اشکال نداره ا ...

ممنون عزیز انشاءالله همه خوشبخت و موفق باشن

گر نگهدار من آن است که سنگ را در بغل شیشه نگه میدارد