2703
2553
عنوان

کاش نی نی سایت واس همیشه بسته شه😐

| مشاهده متن کامل بحث + 639 بازدید | 51 پست

اصلا موافق نیستم.

من چند ساله اینجام.اصلا اینچیزا رو اثر نذاشته.

اتفاقا خیلی چیرا یاد گرفتم

👇❤دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست😍...........

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اره واقعا ، من از طریق نی نی سایت طریقه حک واتسپ یادم گرفتم کلی نسبت ب شوهرم بدبین شدم کارمون دوماه فقط قهر دعوا بود ،کلی پشیمونم ک نگو 

مـــارا جـــز خیالی ارام طلبــــی نیست ، ز دنیا.
2456

از اینکه نمی تونم خودم تاپیکمو پاک کنم با شما موافقم 😈👊😕 ایشالا که بسته بشه ی سایتی باز بشه که برای کاربراش ارزش بیشتری قائل باشه 

با همه چیز درآمیز، و با هیچ چیز آمیخته مشو! که در انزوا پاک ماندن، نه دشوار است، و نه با ارزش

از هر چیزی باید درست استفاده کرد

سیسیتونم از ۱۵سالگی اینجام، نومزدم و پاییز ۱۴۰۳ عقد میکنم یه دوره طولانی افسردگی و پنیک داشتم و کم کم  دارم به زندگی برمیگردم 💚🌱

برای من کاملا برعکسه تو تاپیکای خیانت اصلا نمیرم تازه با دیدن مشکلات بقیه قدر زندگیمو بیشتر میدونم خیلی وقتا هم از راهنمایی های بقیه استفاده میکنم برای من که مشکلی به وجود نیاورده

2714

خوب اونایی که موافق حرف استاترن چرا تو سایت موندن؟؟؟؟

👇❤دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست😍...........

خب البته خیلی وختایکی میادداغ دلشواینجاباملت ازبین میبره چیزاییوک نمیتونه بین خانواده بگه وکمک بخادحل میشه براش طرف بایدخودش داناباشه

برای سلامتی مادرم صلوات بفرستین براتون حمدمیخونم😭

خب هرکی میبینه جنبشو نداره یا اتقدر ثبات شخصیت و ذهنی نداره ک با حرف این و اون تحت تاثیر قرار میگیره و داره زندگیش ب اتیش کشیدع میشه میتونه لغو کاربری کنه راحت 

جو سایت منفیه خ هم منفیع

ولی نوع واکنش ب خود فرد برمیگرده

نه بنظرم جای خوبیه منکه عادت کردم به دوستای مجازیم 

بالاخره خانمها مشکلشونو میگن و چند نفر به نتیجه خوبی میرسن چند تا مجرد هم مشکلات متاهلا رو می‌فهمن بعدا کمتر اون اشتباهات رو تکرار میکنن

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
اتفاقا نینی سایت خیلی هم خوبه  من که راضیم  مطمئنم بقیه هم راضی ن

از لحاظ ذهنی واس خیلیا مشکل به وجود اومده من خودم به چشم دیدم کساییکه نی نی سایتو دنبال میکنن  هم با خانواده شوهر بد شدن هم خود شوهر کلا افکارشون منفی شده میگن چون تو نی نی سایت دیدم

2706