1874
2093
عنوان

کاش نی نی سایت واس همیشه بسته شه😐

| مشاهده متن کامل بحث + 598 بازدید | 51 پست

برای من کاملا برعکسه تو تاپیکای خیانت اصلا نمیرم تازه با دیدن مشکلات بقیه قدر زندگیمو بیشتر میدونم خیلی وقتا هم از راهنمایی های بقیه استفاده میکنم برای من که مشکلی به وجود نیاورده

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2087

خب البته خیلی وختایکی میادداغ دلشواینجاباملت ازبین میبره چیزاییوک نمیتونه بین خانواده بگه وکمک بخادحل میشه براش طرف بایدخودش داناباشه

برای سلامتی مادرم صلوات بفرستین براتون حمدمیخونم😭

خب هرکی میبینه جنبشو نداره یا اتقدر ثبات شخصیت و ذهنی نداره ک با حرف این و اون تحت تاثیر قرار میگیره و داره زندگیش ب اتیش کشیدع میشه میتونه لغو کاربری کنه راحت 

جو سایت منفیه خ هم منفیع

ولی نوع واکنش ب خود فرد برمیگرده

تا دهان مفت و گوش ها مفتند ، پشتمان حرف مفت بسیار است... ( علیرضا آذر) 

نه بنظرم جای خوبیه منکه عادت کردم به دوستای مجازیم 

بالاخره خانمها مشکلشونو میگن و چند نفر به نتیجه خوبی میرسن چند تا مجرد هم مشکلات متاهلا رو می‌فهمن بعدا کمتر اون اشتباهات رو تکرار میکنن

اتفاقا نینی سایت خیلی هم خوبه  من که راضیم  مطمئنم بقیه هم راضی ن

از لحاظ ذهنی واس خیلیا مشکل به وجود اومده من خودم به چشم دیدم کساییکه نی نی سایتو دنبال میکنن  هم با خانواده شوهر بد شدن هم خود شوهر کلا افکارشون منفی شده میگن چون تو نی نی سایت دیدم

2050

موافقم اینجا سایت بارداریه تنها چیزی ک مشکل داشته باشی خیلی نمیان سمتت و جوابتو نمیدن موضوع بارداری و این چیزاس

حتما امسال رای میدم،خیلی جاها از حقم گذشتم اما از این حقم ب هیچ وجه...خدایا به من و  هموطنام کمک کن از یه سوراخ برای بار سوم گزیده نشیم🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل الفرجهم🌹

من تحت تأثیر قرار نمی گیرم

ولی برای خیلی از مشکلات خانم های نی نی سایت از مامانم کمک می گیرم

چون تجربیات بيشتری داره

متن تاپیک هارو وقتی می بینه همیشه می گه این سایت خیلی سطح پایینه 

تو بيشتر تاپیک ها کاربر ها به خانواده ی همسرشون بی احترامی می کنن... 

و این اصلا جالب نیست

آدمهایی که ما را رنج میدهند،خیلی اوقات رنج کشیده هایی هستند که از زخمهای خودشان نتوانستند عبور کنند...🍃دختری در من ساز امیدواری می نوازد🍃گر نگهدار من آن است که من می دانم، شیشه را در بغل سنگ نگه می دارد🍃یک بهبود یافته ی سرطان هستم 🖐️🍃
موافقم اینجا سایت بارداریه تنها چیزی ک مشکل داشته باشی خیلی نمیان سمتت و جوابتو نمیدن موضوع بارداری ...

دقیقا.اگه‌واقعا یه مشکلی داشته باشی هیچکس جواب نمیده ولی بنویس مادر شوهرم پاچه پارم اومد خونم شام ندادم بهش سریعا میره پربازدیدا 

منم همین جور خیلی بد بین شدم ولی راستش یه چیزهایی هم یاد گرفتم مثلا اینکه به هیچ کسی اعتماد نکنم و اگه اعتماد کردم بیام اینجا تعریف کنم همه بهم میگن تقصیر خودت بوده پس میترسم .برا م پیش اومده 

من تحت تأثیر قرار نمی گیرم ولی برای خیلی از مشکلات خانم های نی نی سایت از مامانم کمک می گیرم ...

دوست خود من تحت تاثیر سایت با خانواده شوهرش سرد بود بد رفتاری میکرد میگفت هیچ بدی ندیدم ولی چون تو سایت گفتن رو ندید بهشون رو نمیدم از الان خب خیلی بده تو باید یه خانواده وصلت کردی شوهرت از‌اوناس چرا دشمن تراشی کنی‌انسان یه موجود اجتماعیه

حرفات درسته 

کسی که بخواد با این راحتی تاثیربگیره

ازادمای بیرون و مجازی های دیگ ام ب راحتی تاثیرپذیره من چندساله عضوم شنونده باید عاقل باشه بعدشم خیلی تاپیکا سرکاری و خالی بندیه

البته که حق ومیدم به شما چون اصلا سوالات بارداری اینا پاسخ داده نمیشه ولی حرف جنگ و کتکوطلاق خیانت باشه همه میریزن 

اقایونم با اکانت فیک خانوم میان مزاحمت ایجادمیکنن

کلا تا گند یه چیزی رو درنیاریم اروم نمیگیگیریم

1718