2410
2553
عنوان

بنظرتون این ادم میتونه از من بگذره؟ + اسکرین شات

| مشاهده متن کامل بحث + 19909 بازدید | 693 پست

شوهرته

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  تولد عشقم دخترم  نزدیکه دیگه😊🙊🎈 💗🤗که هنوزمن نبودم که تودردلم نشستی 💜 فرفررررری من😍❤😺🤗❤  مخملک خودم🤩🤗💗 👑💗🤗👧💗دخترای من شماسرزمین من هستیدخیلی دوستتون دارم❤❤❤❤🤗🤗🤗🤗😍😍😍😍 شوهرعزیزم،جانی ودلی ای دل وجانم همه توووووو،دنیافقط دختراموشوهرم👭💁👧💏❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤.

برمیگرده عزیزم اگه واقعا عاشقت باشه میاد من به قدرت عشق ایمان دارم

اون مسئله براش غیر قابل هضم بود و احتمالا به یکم زمان احتیاج داره برای کنار اومدم باهاش...

خودتو نباز امیدوار باش که میاد توکلت به خدا

..خدایا همه عاشقارو به هم برسون..

#ایرانم💔((🌧️اومدو یادم داد تو💪بیشتره))

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ولی بدون پسر بره دیگه میره وگرنه ۹ماه تحمل نمیکرد و میترسید از دستت بده  صبوری کن میگذره خودت ...

سعی میکنم کنار بیام... ولی واقعا خیلی عذاب اوره.. اینکه یکی ی زمانی در حد پرستش میخاستت و دیگ نمیخوادت..

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من
2456

بازم میذارم لطفا لایک کنید پستمو

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من
اره به خاطره یه مشکلاتی یک ماه ازهم خبر نداشتیم و از قضا تو اون یک ماه این اتفاقا براش افتادو من نتو ...

خدا ب دلش ارامش بده

من انقدر دوسش داشتم ک میبخشیدمش... عزیزم من تو ۱۶ سالگی واقعا بچه بودم... من اگاهانه اشتباه نکردم... ...

دقیقا میخواستم همینو بگم بچگی کردی ببین زهرا گذشته ات مال خودته من بودم اصلا به روت نمی آوردم حال مهمه که چی میشه اگه واقعا عاشق باشی و دلبسته و وابسته نمیتونی دل بکنی اگه دروغات تکرار میشدن خب آره ولی به خاطر سادگی و بچگی نه تازه میدونست تو دوست صمیمی‌ترین دوستش بودی و پر از هیجان بچگی و بلوغ.. 

اگر در تاپیک های مذهبی مخالف نظر من هستی لطفا ریپلای نزن چون نظر من نیست رای و نظر ثقلین هست در مذهب حقهٔ جعفری تفسیر به رای جایی نداره پس شما مخالف ثقلین هستی نه من... امام صادق صلوات الله علیه و آله فرمود دشمنان ما علنی با ما دشمنی ندارن با شیعیان ما دشمن هستن ... اگر دین ندارید آزاده باشید.... برائتی‌ام تا ابد با دشمنان و قاتلین مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها دشمنم. در بود و آتش و دود و میخ آهنین و چهل نامرد و یاسی که باردار بود و پهلویی که شکست خانه ایی که هتک حرمت شد مادرم پشت در  ناله زد وای محسنم شهید شد و آقای من مولای من مادرم فریاد زد وا محمداه وا جعفراه وا حمزتا وا علیا وا مهدیا بله آقا جان مادرم پشت در به دادخواهی شما را صدا زد وقتش شده که بیایی چراغ سر قبر زهرا کجایی بیا به پهلوی مادرت قسم بیا نه مادرمان... حضرت زهرا سلام الله علیها مادر تمام غدیری هاست...داغ صورت نیلی چادر خاکی و پهلوی شکستهٔ مادرم تا ابد تا صف محشر قلبم را آتش می‌زند... داغ یاس مطهره هرگز کهنه نمی‌شود... لعن الله علی قوم الظالمین السلام علیک یا مولانا ایها العزیز یا ابانا یا صاحب العصر و الزمان السلام علیکم و رحمة الله و برکاته حیدر کرار حیدر صفدر اسدالله الغالب حبل الله المتین قسیم جنه و النار امین الله فی الارضه صدیق اکبر فاروق اعظم علی بن ابی طالب صلوات الله علیه و آله امیرالمؤمنین است.تمام حجت مسلمانی من حسین بن علی صلوات الله علیه و آله است خیلی سال است از تفتیش عقاید ادم ها گذشته دست بردارید از این تجسس نکوهیده و مذمت شده...اگر سر عقیده من و امضام بحث میکنی و کامنت میذاری من جواب نمیدم چون الان زمان گلیم خانه بودن است چون به دستور مولام عمل میکنم السُّكوتُ على الأحمَقِ أفضَلُ (مِن) جَوابِهِ. چون به حدیث رئیس مذهب جعفری ایمان دارم خدارا شکر که دشمنان ما را از احمق ها آفرید..
2714
من انقدر دوسش داشتم ک میبخشیدمش... عزیزم من تو ۱۶ سالگی واقعا بچه بودم... من اگاهانه اشتباه نکردم... ...

عزیزم باورکن جنس نگاه ها فرق داره خصوصا اونم مرد باشه ،یکسال نیم بعدفهمیدن بازم موند چون شاید یه درصد فک میکردبتونه باهاش کناربیای  ولی دید ن روز ب روز داره غرق میشه چارهش تواین دیده بره...

خدایـا مرسی،کـه همیشـه هــــستی♡♡
دلیل اصلیش اینکه شرایط بهم رسیدن نداشتیم  چون من ۱۹ اون ۲۱ سالشه   میگه ۸ سال درس بخونم ...

منم کلی خواستگار رد کردم بخاطرش... هیچوقتم بهش نگفتم تا غصه نخوره... همیشه میگفت من چطوری خیالم راحت باشه ازت... نگرانت میمونم اگه جدا شیم.. از کجا بدونم کسی ک بعد میاد اذیتت نمیکنه..

اینارو بعد فهمیدن نوشته یا قبل فهمیدن ماجرا

قبلش... ولی بعدشم دوسم داشت... عشقش بیشترم شده بود ولی خیلی سخت بود از همه باورش دروغ شنیده بود

منم کلی خواستگار رد کردم بخاطرش... هیچوقتم بهش نگفتم تا غصه نخوره... همیشه میگفت من چطوری خیالم راحت ...

اگه آنقدر به فکرت بود نمیذاشت تو این برزخ جهنمی دست و پا بزنی 

اگر در تاپیک های مذهبی مخالف نظر من هستی لطفا ریپلای نزن چون نظر من نیست رای و نظر ثقلین هست در مذهب حقهٔ جعفری تفسیر به رای جایی نداره پس شما مخالف ثقلین هستی نه من... امام صادق صلوات الله علیه و آله فرمود دشمنان ما علنی با ما دشمنی ندارن با شیعیان ما دشمن هستن ... اگر دین ندارید آزاده باشید.... برائتی‌ام تا ابد با دشمنان و قاتلین مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها دشمنم. در بود و آتش و دود و میخ آهنین و چهل نامرد و یاسی که باردار بود و پهلویی که شکست خانه ایی که هتک حرمت شد مادرم پشت در  ناله زد وای محسنم شهید شد و آقای من مولای من مادرم فریاد زد وا محمداه وا جعفراه وا حمزتا وا علیا وا مهدیا بله آقا جان مادرم پشت در به دادخواهی شما را صدا زد وقتش شده که بیایی چراغ سر قبر زهرا کجایی بیا به پهلوی مادرت قسم بیا نه مادرمان... حضرت زهرا سلام الله علیها مادر تمام غدیری هاست...داغ صورت نیلی چادر خاکی و پهلوی شکستهٔ مادرم تا ابد تا صف محشر قلبم را آتش می‌زند... داغ یاس مطهره هرگز کهنه نمی‌شود... لعن الله علی قوم الظالمین السلام علیک یا مولانا ایها العزیز یا ابانا یا صاحب العصر و الزمان السلام علیکم و رحمة الله و برکاته حیدر کرار حیدر صفدر اسدالله الغالب حبل الله المتین قسیم جنه و النار امین الله فی الارضه صدیق اکبر فاروق اعظم علی بن ابی طالب صلوات الله علیه و آله امیرالمؤمنین است.تمام حجت مسلمانی من حسین بن علی صلوات الله علیه و آله است خیلی سال است از تفتیش عقاید ادم ها گذشته دست بردارید از این تجسس نکوهیده و مذمت شده...اگر سر عقیده من و امضام بحث میکنی و کامنت میذاری من جواب نمیدم چون الان زمان گلیم خانه بودن است چون به دستور مولام عمل میکنم السُّكوتُ على الأحمَقِ أفضَلُ (مِن) جَوابِهِ. چون به حدیث رئیس مذهب جعفری ایمان دارم خدارا شکر که دشمنان ما را از احمق ها آفرید..
عزیزم باورکن جنس نگاه ها فرق داره خصوصا اونم مرد باشه ،یکسال نیم بعدفهمیدن بازم موند چون شاید یه درص ...

اره میگم ینی خیلیا میگن دنبال بهونه بوده... ولی بنظرم اون خیلی جنگید با خودش ک کنار بیاد انقدر دوسم داشت.. نتونست .. حقم داشت..

2706