2733
2734
عنوان

بنظرتون این ادم میتونه از من بگذره؟ + اسکرین شات

| مشاهده متن کامل بحث + 19917 بازدید | 693 پست
بیچاره دوستت چقدر درد کشیده از درون اون لحظه

اره به خاطره یه مشکلاتی یک ماه ازهم خبر نداشتیم و از قضا تو اون یک ماه این اتفاقا براش افتادو من نتونستم کنارش باشم 😔

اینکه عاشقی و دلت هرلحظه براش می تپه در اون شکی نیس بدون شک میتونم بگم عشقتون واقعا پاک بوده حقیقت تلخه عزیزم یه دقیه خودت بزار جاش ببین اگه یک درصد اون همچین گذشته ای داشت اونم بادوست صمیمیت میتونستی باهاش کناربیای؟ قطعا نمی تونستی عزیزم همه چی سخته سخترازهمه چی فراموش شدنه،همش استرس اینوداری ک الان فراموشت کرده یان و.....ولی اینو بدون عشق فراموشی نداره عزیزم

خدایـا مرسی،کـه همیشـه هــــستی♡♡

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دعا کن برا حال دلم... آشوبم...

عزیزم خیلی سخته حق داری ولی من نفهمیدم چرا وقتی انقدر دوستش داشتی و داری ازش جدا شدی ؟

اسمم سحر نیست به خاطر این که شناسایی نشم این اسم رو انتخاب کردم. آخه آشنا دارم تو سایت  . نه اسمم سحر هست نه فامیلم انتخابی
اره .. دیگ رفته... اونم نموند

اخی دنبالت بودم بپرسم ک چی شد

تو تاپیکات بودم اونموقه .ک بی خبر رفته بود

عزیزم دوست داشته یا نداشته رو بزار کنار حرفاش راست بوده یا نبوده بزار کنار

انتخابش رفتن بود ک برا خودش دلایلی داشته ک نتونسته بمونه 

خودتو اذیت نکن بسپار ب تقدیر  الهی دلت اروم بشه و شاد

صلوات لطفا برا ظهور و سلامتی امام زمان  دختر قشنگم مروارید قلبم..امید زندگیم خوشبختیتو ببینم الهییییی   
2731
وایی اسی حرفات با تک تک  سلول هام درمیارم میفهمم چی میکشی میدونم چقدر حالت بده  منم دوماه ...

چرا جدا شدین عزیزم 

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من
عزیزم خیلی سخته حق داری ولی من نفهمیدم چرا وقتی انقدر دوستش داشتی و داری ازش جدا شدی ؟

عزیزم تو تاپیک سه تا مونده ب اخرم نوشتم دلیلشو ک چرا جدا شدیم

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من
اخی دنبالت بودم بپرسم ک چی شد تو تاپیکات بودم اونموقه .ک بی خبر رفته بود عزیزم دوست داشته یا نداشت ...

همین دیگ عزیزم... اون رفته... دیگ نیست... نه ماهه رفته و من هنوز دلم نمیخاد باور کنه ک رفته...

2738
چه تلخ😔چیشد اون احساس اتیشنش

اره منم میگم خدایا چیشد اونهمه عشق... دلم خیلی تنگه برا حرفاش

همین دیگ عزیزم... اون رفته... دیگ نیست... نه ماهه رفته و من هنوز دلم نمیخاد باور کنه ک رفته...

ولی بدون پسر بره دیگه میره وگرنه ۹ماه تحمل نمیکرد و میترسید از دستت بده 

صبوری کن میگذره

خودتو مقصر ندون گناه بزرگی هم نکردی ولی اون کنار نیومده

صلوات لطفا برا ظهور و سلامتی امام زمان  دختر قشنگم مروارید قلبم..امید زندگیم خوشبختیتو ببینم الهییییی   
اینکه عاشقی و دلت هرلحظه براش می تپه در اون شکی نیس بدون شک میتونم بگم عشقتون واقعا پاک بوده حقیقت ت ...

من انقدر دوسش داشتم ک میبخشیدمش... عزیزم من تو ۱۶ سالگی واقعا بچه بودم... من اگاهانه اشتباه نکردم... اون نگذشت از اشتباه من... البته ۱.۵ سال بعد فهمیدنش هم موند ولی انگار نتونست کنار بیاد... چون یکمم سنش بالاتر بود منطقی منو گذاشت کنار... ولی عمیقا هم احساساتی بود..

چرا جدا شدین عزیزم 

دلیل اصلیش اینکه شرایط بهم رسیدن نداشتیم 

چون من ۱۹ اون ۲۱ سالشه  

میگه ۸ سال درس بخونم ،دوسال سربازی، بعد برم کارپیداکنم و.... ۱۰ سال طول میکشه توام خانوادت نمیذارن ده سال مجرد بمونی و.... شرایط دیگه 

بعد من شرایط اصلا خوبی نداشتم و......

2706