2733
2734
عنوان

بنظرتون این ادم میتونه از من بگذره؟ + اسکرین شات

| مشاهده متن کامل بحث + 19917 بازدید | 693 پست
کاش میشد فراموش کرد... کاش هیچوقت نمیشناختمش...

فراموش که نمیشه،ولی باگذر زمان عادت میکنی،شاید تو 32سالگیت اصلا فکری ازش نباشه

جهان را بلندی وپستی تویی،ندانم چه ای هرچه هستی تویی....    (این آدم ویران شده از دور قشنگ است)
اع چه جالب نه اسمش وحید بود

اها 😁 با یکی دوست بودم چندسال بعد هی اومدن خاستگاری خانوادم نذاشتن اونم دیگه نتونست صبر کنه یکم بیشتر بدونِ زن بمونه زن گرف 😏😏😏

با قرص لاغری گیاهی کارویل سایز و وزن کم کردم ، تبلیغ نیست فقط تجربه شخصیه خاستم با شما هم درمیون بزارم ♥️♥️♥️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آهان نه پس زهرای خودمون نیستی ولی خییییلی شبیه دوستمی اوناام عاشقو مجنون بودن ۶ سال باهم بودن خیلی ه ...

هیچ پسری مجبورا ازدواج نمیکنه... خودشم خواسته حتما

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من
2728
فراموش که نمیشه،ولی باگذر زمان عادت میکنی،شاید تو 32سالگیت اصلا فکری ازش نباشه

همش ب این فکر میکنم اگه ی روز سهم یکی دیگ بشه چیکار کنم

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من
معلومه واقعا شکسته،ولش کن دیگه ،محال بودنشو باور کن به زندگیت برس به ایندت

اره بهم گفت زهرا یجوری شکستم ک خودم صدای شکستن قلبمو شنیدم.. صدای ترک هاشو

همش ب این فکر میکنم اگه ی روز سهم یکی دیگ بشه چیکار کنم

منم یه جورایی تو سن تو این تجربه رو داشتم،الان 35 سالمه فقط یه خاطره کم رنگه برام 

جهان را بلندی وپستی تویی،ندانم چه ای هرچه هستی تویی....    (این آدم ویران شده از دور قشنگ است)
چقدر قشنگ حرف میزنی عزیزم... ای کاش در توانم بود همه پیاماشو پاک کنم... کلی ازش کادو دارم ..

فدات مهربونم.

توانش نمیاد تا نخوای عزیزم. باید یکدفعه ای اینکارو کنی.

ولی قبلش اگه میخوای یه بار دیگه باهاش حرف بزن و تکلیف خودتو روشن کن. به قول دوستمون ازش بپرس امیدی به ادامه رابطه داشته باشم یا نه و بعد تصمیم منطقیه رو بگیر.

اینطوری با جرات بیشتری میتونی تصمیم گیری کنی و اگه لازمه خاطره ها و کادوهاشو حذف کنی .

اینکه الان جرات این کارو نداری چون هنوز ته دلت امیدواری به برگشتش. خب اشکالی نداره ولی جواب دلتو خودت قرص و محکم بده. برو و ببین واقعا امیدی هست یا خودتو داری معطل میکنی؟

2738
اسی من تاپیکتو خوندمـ...بنظرم مرد موندن نبوده...منم گذشته خوبی ندارم خیلی خیلی خیلی بدتراز واسه توعه ...

نمیدونم... شاید این نگاه و طرز فکر ماست... که فرق داره با آقایون.. چند تا آقا تو تاپیک قبلیم گفتن حق داشته ک بره

منم یه جورایی تو سن تو این تجربه رو داشتم،الان 35 سالمه فقط یه خاطره کم رنگه برام  

من فقط نگران اینم ک اگه ازدواج کرد چیکار کنم.. خیلی سخته برام تحملش... تحمل اینکه چنین مردی رو از دست دادم و الان همه خوبیاش برا همسرشه

من فقط نگران اینم ک اگه ازدواج کرد چیکار کنم.. خیلی سخته برام تحملش... تحمل اینکه چنین مردی رو از دس ...

پس چرا من اسکرین نمیبینم😞

جانه هر زنده دلی زنده به جانه دگر ست❤️

با اجازه استارتر میشه واسه پیدا شدن کار واسه همسرم یه صلوات مهمونم کنین واقعا تو شرایط بدی ام بعدش لایکم کنین منم براتون بفرستم

من مادر یک پسر دیابتیک هستم و در حال حاضر تنها ارزوم پیدا شدن درمان قطعی دیابت است تا از تزریق انسولین راحت بشیم بچه طفل معصومم سوراخ سوراخ شده  😭😭😭😭ای کاش اگه ۱روز از عمرم مونده باشه ببینم که درمان دیابت پیدا شده میشه واسه شفای پسرم یه حمد مهمونم کنین دعا کنین زودتر خوب شه 🙏🙏🙏 😔😔😔 اگه کسی در مورد درمان دیابت یا هرچیزی اطلاعاتی داشت به من بگه ممنون میشم هر عمل کز خیر و شر از ادمی سر میزند ان عمل مزدش به زودی پشت در، در میزند👌👌👌👌 میشه مو رنگ کرد میشه چشم رو لنز گذاشت میشه لب رو پروتز کرد حتی میشه هیکل رو هم درست کرد اما لامصب این قد بلند دست نیافتنی است پس به افتخار ما قد بلندا 💃💃💃💃 پسرم و همسرم شما تنها دلیل حال خوب منین 😍😍😍😍 👏👏👏👏 ادم های با منطق ضعیف با من بحث نکن  و در اخر در خواست دوستی قبول نمی کنم حتی شما دوست عزیز 🙏🙏🙏🙏
2706