2703
2553
عنوان

بنظرتون این ادم میتونه از من بگذره؟ + اسکرین شات

| مشاهده متن کامل بحث + 19909 بازدید | 693 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بیوت چقدر پر احساسه...یخ کردم

حال دلم خوش نیس... خیلی درگیرم با نداشتنش... من باعث شدم اون بره...

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من
2456
هیچ وقت دلت نشکوند?

نه هیچوقت... سه سال فقط واسم شعر گفت... واسم مرد.. خداش بودم..

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من
بیوت چقدر پر احساسه...یخ کردم

از وقتی ندارمش انگار ی تیکه از وجودمو کنده با خودش برده... 

2714
گریم گرفت چقد رمانتیکه چرا جدا شدین حیف عشقتون نیست🥺

عزیزم تو تاپیک دو تا مونده ب اخرم نوشتم.. دلم براش خیلی تنگه... 

حال دلم خوش نیس... خیلی درگیرم با نداشتنش... من باعث شدم اون بره...

شرایط سختی داری...مهلک و خفه کننده...

قشنگ میفهممت...درد نداشتن کسی که دوسش داری ...من فقط چندروز این حس رو تجربه کردم و چندسال پیر شدم

اینجوری که معلومه فرموشت نکرده مطمئنم

پس چرا نیست... چرا رفت ... چرا نموند... من ی اشتباهی کرده بودم .. چرا نفهمید اونموقع بچه بودم...

شرایط سختی داری...مهلک و خفه کننده... قشنگ میفهممت...درد نداشتن کسی که دوسش داری ...من فقط چندروز ا ...

باورم نمیشه سهم من نیس دیگه...

برام ابمیوه گرفت ی بار.. اومده بود دنبالم .. از دانشگاه برسونه خونه منو..  برا خودش نگرفت.. هی تعارف کردم گفتم یکمم تو بخور.. گفت ن من تازه ناهار خوردم زندگیم.. اخرش ک تموم شد.. شیشه ابمیوه رو گرفت سر کشید.. گفتم عشقم چیزی نمونه ک توش‌..

گفت نه فقط خواستم رد لبات از روش پاک شه.. 

وای چه دلم ضعف رفت اون لحظه

2706