1874
2093
عنوان

ای کاش یاد بگیریم .......

88 بازدید | 14 پست

دختری که  بلند می خنده  بی حیا نیست اون شاد بودن رو یاد گرفته 

دختری که دنبال حقشه سلیطه نیست اون توانمنده 

خانومی که طلاق گرفته مطلقه نیست مجرده 

دختری که مجرد ترشیده نیست مستقل 

می گن چشم ها را باید شست جور دیگر باید دید .........به نظرم مغز هارو هم باید شست جور دیگری اندیشید 

باشه 

💠فرخاازتودلم ساخته بایادهنوز.                                                       🔹خبرازکوی تومیاوردبادهنوز                 💠درجوانی همه بایادتودلخوش بودم.                                               🔹پیرم وازتوهمان ساخته بایادهنوز           🍃🌺یامهدی 🌺🍃.                                                                                                  ستاره‌ شب تاری سابقم🥺💔

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2077

درسته......

لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم ......مرسی 💛🧡💚علیرضا طلیسچی 💚🧡💛سعی نکن قلقمو پیدا کنی من خودم خودمو نمیشناسم چه برسه به تو .......هیچ چیز تو دنیا حقیقت نداره خودت خواستی بهش حقیقت بدی هیچ قانونی حاکم نیست خودت اونارو انتخاب کردی راه ثابتی وجود نداره ............ریشه همه مشکلات تاریکیای ذهنه..‌‌‌‌‌‌‌..........حتی شده باوراتو بکوب دوباره بساز ...‌‌‌‌‌‌‌.......بازم میگم درخواست دوستی بنا به دلایلی قبول نمیکنم .......‌..........................اره....خوشخندم.....خنده تنها چیزی بود ک هیچ وقت تنهام نذاشت ......حتی تو سختیام......لبخند میزدم به مشکلاتم میگفتم فکر کردی میتونی از پا بندازیم.....ممنونتم ک هستی.......
2032

کاش یاد بگیریم به زنی که باردار یا بچه آورده هم توهین نکنیم ☺

اینجا سایت بارداری مال خانمایی که بچه دارن یا باردارن تا مشاور بگیرن 

اما بیشتر به این قشر توهین میشه تو این سایت

فک کنم باید اسمشو بزارن سایت غیبت و خیانت

فقط 32 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا جونم ازت خواهش میکنم این بار نینیمو سالم کن 😭همه کسم تویی پناهم تویی😢خدای من تویی ، امیدم تویی خدا جونم دو بار به من این لیاقت رو دادی که مامان دو تا فرشته باشم این بار این توفیق رو نصیبم کن که مامان یه نینی سالم و صالح باشم 😭😭😭 خواهش میکنم هر کی امضاء منو دید برا سلامتی نینیم یه صلوات مهمونم کنه😢
بله حرفت کاملا درسته . بارداری عزیزم؟

نه خودم تیکر زدم تو اقدامم 

فقط 32 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا جونم ازت خواهش میکنم این بار نینیمو سالم کن 😭همه کسم تویی پناهم تویی😢خدای من تویی ، امیدم تویی خدا جونم دو بار به من این لیاقت رو دادی که مامان دو تا فرشته باشم این بار این توفیق رو نصیبم کن که مامان یه نینی سالم و صالح باشم 😭😭😭 خواهش میکنم هر کی امضاء منو دید برا سلامتی نینیم یه صلوات مهمونم کنه😢