2703
2553
عنوان

نامزدم فکر میکنه با مشاورم رابطه دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 2279 بازدید | 83 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من فرق نامزد و دوست پسر رو تو این سایت نفهمیدم، اگر واقعا نامزد باشین قایم کردن نداره و مشاور هم باید بدونه متاهل هستی، اگر هم دوست پسر که بهش اصلا ربطی نداره دخالت کنه، ضمن این که احتمالا رفتار خودت هم باعث سوتفاهم شده، مشاور حقوقش رو میگیره دیگه، کادو نمیخواد

که جهان رنج بزرگیست نگارا تو بخند...

چی میشه بگه عزیزم!

نمیدونم والا چی بگم من بودم از دست نامزدم خیلی زیاد ناراحت میشدم که بهم اعتماد نداره!

آیا می‌فهمی یعنی چه که هنگامِ خواب با خودت تکرار کنی:خدای من کمک کن این روزها را پشتِ سر بگذارم...
2456
بانامزدت صحبت کن قانعش کن که رفتار خود مشاوره تغییر کرده و اصلا تقصییر تو نیست اگر میشه مشاورتو عوض ...

میخوام عوض کنم ولی برنامه خوبی مینویسه اخه 

ولی انگار مجبورم 

نمیدونم چرا یهو تغیر کرد اصن 

الان فقط نگرانم زنگ نزنه نامزدم چیزی بهش بگه

نه 

وا خب باید میگفتی

ولی خب اینکه یهویی بگی شوهر دارم زشته

اگ حضوری پیش مشاورت میری موقع اومدن بگو همسرم اومده دنبالم

یا اگ فقط پیام میده ک چجور بگی اخه:/ ضایس

نامزد منظورت شوهر عقدیته؟

2714

بدبيني كه قطعا داره نامزدت

ولي طرز تفكر هركسي يجوره براي بعضيا اين عزيزم گفتن چيز بزرگيه براي بعضيا نه

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
الان گوشیتو برده با چی تاپیک زدی؟🙄

عجب نکته طریفبیییییییی🤣

مامان ماهلین😘.       انشاالله هرکه بادردش میخوابد با درمانش بیدارشود..🙏.      ترس فقط اونجا که هوشنگ ابتهاج میگه :وقتی همه چیز خوب است، میترسیم!ما به لنگیدن یک جای کار عادت کرده‌ایم ...️️

لزومي نداره مشاوربهت بگه عزيزم ميدونم به شما ربطي نداره اما يه خانم با شوهرت سرو كارش بيفته وعزيزم عزيزم به نافش ببنده چه احساسي ميكني احساس نامزدت هم همينه الان پس از شكاكيت نامزدت نيست به مشاورت بفهمون نامزد داري

هواي نبودنت داره خفه ام ميكنه بابايى  لطفا براي باباي آسمونيم صلوات بفرستين🖤خداي من شكر 
2706