2091
2093
عنوان

نامزدم فکر میکنه با مشاورم رابطه دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 1720 بازدید | 83 پست
نه 

وا خب باید میگفتی

ولی خب اینکه یهویی بگی شوهر دارم زشته

اگ حضوری پیش مشاورت میری موقع اومدن بگو همسرم اومده دنبالم

یا اگ فقط پیام میده ک چجور بگی اخه:/ ضایس

نامزد منظورت شوهر عقدیته؟

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

بدبيني كه قطعا داره نامزدت

ولي طرز تفكر هركسي يجوره براي بعضيا اين عزيزم گفتن چيز بزرگيه براي بعضيا نه

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2087

لزومي نداره مشاوربهت بگه عزيزم ميدونم به شما ربطي نداره اما يه خانم با شوهرت سرو كارش بيفته وعزيزم عزيزم به نافش ببنده چه احساسي ميكني احساس نامزدت هم همينه الان پس از شكاكيت نامزدت نيست به مشاورت بفهمون نامزد داري

وزن شروع ٨٣.٢٠٠وزن هدف ٦٤(من بر بلنداي موفقيت خواهم ايستاد)عضو گروه زرد 💪🏼صعود به گروه نارنجي💪🏼صعود به گروه آبيخداي من شكر🖤هواي نبودنت داره خفه ام ميكنه بابايي🖤بي زحمت براي امرزش باباي اسمونيم صلوات بفرستين ممنون
2032
مشاور یک نبود باید حتما یه پسرمحرد جوون باشه مشاورتونمشاورت هم معلومه کرم داره عوض کن مشاورتو

اره ولی اصلا اینطوری نبود 

۳ روزه اینجوری شده 

من میگم شاید گوشیش دست کسیه یا دانش اموزاش رو سپرده دست کس دیگه ای و خودش نیست 

میشه ؟؟ 

عزیزم حق با هردوتونه نامزدتم حق داره ناراحت شه عیت این قضیه برای منم پیش اومد نامزدم گفت گوشیتو با خودم میبرم یه هفته دستم باشه ببینم چیکار میکردی توش بعد یه ساعت بهم داد گفت میخواستم به کارت فکر کنی :/ 

الان نامزدت براش مهم نبود پیامو میدید هیچی نمیگفت بنظرت خوب بود؟

❤️🧡💛💚💙💜🖤

ببین اسی نامزدت باید یکجوری باشه ک اگر حتی یکروز تو رو تو خیابون با یک پسر دید تو بغل همدیگه هم بودین اول پیش خودش بگه شاید دوستشه و باید به تو اعتماد داشته باشه وگرنه فردا ازدواج میکنی همش میخواد بهت بد بین باشه بهت انگ خیانت بزنه 

اره ولی اصلا اینطوری نبود  ۳ روزه اینجوری شده  من میگم شاید گوشیش دست کسیه یا دانش اموزا ...

نه شایدم داره ازتو خوشش میاد ک این برات دردسر میشه دراینده

👩‍❤️‍👨❤️M❤️👩‍❤️‍👨
اگر تو توی گوشی همسرت همون پیامها رو میدیدی که دختره بهش گفته بود سلام عزیزم ناراحت نمیشدی؟

وای دقققیقا میخواستم همینو بگم

فک کن یه دختر جوون مشاور شوهرت بود. بعد بهش می‌گفت عزیزم. نامزدتم میخواست براش کادو بخره.

چه حالی میشدی؟

به نامزدت نمیگفتی اییییییین همه مشاور، باید اینو حتما انتخاب کنی؟ سن و سالش نمیشه پیر تر باشه؟ نمیشه دختر باشه؟؟؟؟؟

1718