2726
عنوان

گل شفلرا خانوما کمک

130 بازدید | 14 پست

سلام خانوما امروز  گلدون شفلرا مو بردمش تو حیاط که یه خورده نور بخوره بهش اما ازش غافل شدم وقتی رفتم بیارمش چند تا از برگها پژمرده وسرازیر شده،بنظرتون باید چکار کنم دوباره شاداب بشه نمیخوام حتی یه برگشو از دست بدم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

نور غیر مستقیم آفتاب میخواد عزیزم

مثلا پشت پنجره ی جنوبی

کاربر قدیمی ام،                                                  خدا لعنت کنه کسایی رو ک باعث شدند نی نی یار منو تعلیق کنه                                               آه  ای دریغ و حسرت  😔😭
باد کولر براش بد نیست؟

نزار جلوی باد کولر

کاربر قدیمی ام،                                                  خدا لعنت کنه کسایی رو ک باعث شدند نی نی یار منو تعلیق کنه                                               آه  ای دریغ و حسرت  😔😭
باد کولر براش بد نیست؟

عزیزم منظورم این بود که جاش خنک باشه

اما باد مستقیم کولر بهش نخوره🥴🥴🥴🥴

ن و ب رو اشتباه نوشتم

حال گلت خوب شد ؟؟؟

موقعیتی رو قضاوت نکن که  تجربه اش نکردی ......

سلام شما گل شفلراتون خوب شد؟؟ منم واسه یه مهمونی مجبور شدم یهروز جاشو عوض کنم حالا از اونروز تاحالا داره کم کم برگاش میریزه و ساقه هاش افتاده پایین. نمیدونم چیکار کنم همه چیزای مراقبتیشم رعایت کردم. یعنی قهر کرده؟؟ شما کاری کردین برا گلتون؟ خوب شد؟؟

سلام شما گل شفلراتون خوب شد؟؟ منم واسه یه مهمونی مجبور شدم یهروز جاشو عوض کنم حالا از اونروز تاحالا ...

نه متاسفانه الان بدتر شده چون جاش سرده ونورشم کمه داره از بین میره

2706