2733
2734
عنوان

آیا حقوق معلم ها از دیگر کارمندها کمتره

| مشاهده متن کامل بحث + 2720 بازدید | 150 پست

حقوق معلما زیاد نیست ولی کم هم نیست 

کاربری سوممه از سال ۹۲ با نی نی سایت آشنا شدم، کاربری اولم(نیلوفرآبی) رو خودم خواستم تعلیق شه ولی کاربری دومم (کاریزما) رو به دلیل زدن حرف حق تعلیق کردن_من مبتلا به زیباترین بیماری جهان به نام سینستزیا یعنی حس آمیزی هستم، یعنی اعداد،حروف،کلمات و آدما هر کدوم رنگ و طعم و بوی خاص خودشونو دارن مثلا اسم نیلوفر برام سبز رنگ هست با صدای شرشر آب رودخونه عدد ۳ برام زرد رنگ هست و عدد ۷ سبز رنگ   ❤AMIR❤   پسر گلم زودتر به دنیا بیا و مامانی و بابایی رو حسابی خوشحال کن 😍 _ من تو این دنیا خیلی سختی کشیدم میشه برای خوشبختی و عاقبت بخیری یه صلوات بفرستید الهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم £ خدایا به امید خودت£ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حدود ۶- ۸ تومن بسته به سابقه کار میگیرن

بقیه کارمندها هم تقریبا اینجوریه

قبلا معلم ها کمتر میگرفتن دو سه سالی هست بیشتر دارن میدن بهشون. این احکام رتبه بندی معلم ها هم که بیاد بیشتر میشه حقوق شون

تو رو خدا زود لغو کاربری نکنین از خواهر شوهر زن داداش عروس همسایه ی مادربزرگ خاله م سیمکارت گرفتم😭🤪
2728

حقوقشدر حدی هست که لتونه یه زندگی عادی رو بچرخونه 

اینجور نیستن که محتاج نون شب باشن

به نظرم شما به فاکتور های دیگه مث خانواده اش اخلاقش بیشتر توجه کنید و بسنجیدشون 

2738

همین الان تاپیک زدی اونجا همه رو انداختی ب جون هم دیکه امدی اینور😂😂عزیزم بنظرم واقعا شغل خوبیه ساعت کاری مشخص تعطیلات ب موقع 

یکم شغل سختیه ولی خوب میتونه کلاس خصوصی بذاره 

تو این بیکاری بنظرم معلم رسمی خیلی هم خوبه

بله رسمی هستم از دانشگاه فرهنگیان ، الان سال دوممه

دختر همسایه ماهم از طریق فرهنگیان جذب شد

اتفاقا امسال ،سال سوم تدریسش بود

۳۵۰۰ میگیره

شما چجوری ۶ میگیری؟😂😂

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی

چرا سوالات انقدر باهم فرق دارن 

درمورد معلم ها خب اینو در نظر بگیر ۴ ماه تعطیلن! تا ساعت ۱۲ ، ۱ سرکارن ولی کارمندا تا ۴ سرکاری تعطیلی تابستون و ... هم ندارن 

پس طبیعیه حقوقشون از کارمندا کمتر باشه

در مورد خواستگار هم فقط به پول فکر نکن خودت هم کار کن با هم موفق بشید 

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است،،،موهای من از عصر همان روز بلند است 👧

اره کمتره

خب ساعت کاریشونم کمتره

ساعت کاری معلم نمیتونی با پرستار مقایسه کنی

اینجا یه سایت عمومی ک توش تبادل نظر میکنیم اگه با نظرم‌مخالفی ، مودبانه منو توجیه کن تا کمک به رشد فکری هم کنیم  کاش هممون پولدار و خوشحال و سلامت باشیم 
2706