1874
2079

مثلا پرستار یا کارمند اداره مالی یا بهیار خانه بهداشت ؟و اینکه مگه چقدر پسر کار آزاد با درآمد عالی هست.اگه بخواهیم فقط پسرهای بالای مثلا ماهی ۱۵ تومن را از لحاظ  مالی کیس خوب ازدواج ببینیم اینطور که از هر ۲۰ تا دختر شاید یکی فقط میتونه ازدواج کنه .اصلا عاقلانه هست خواستگارهای زیر حقوق ۱۰ تومن رد بشوند به خاطر شرایط مالی آخه می گویند خط فقر ۱۰ تومنه 

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2077
2050
سلام من معلمم حقوقم ۶ تومنه البته تازه کارم فعلا

چند ساله؟

خوبه از من بدت میاد و اینقدر پیگیرمی 😏 خوشت میومد میخواستی چیکار کنی پلشت؟ 😂😒 من نه حوصله اینو دارم که بخوام واسه کسی خودمو ثابت کنم ، نه پیگیر اینم ببینم برداشت بقیه از من چیه ، چون با حرف دیگرون به چشم نیومدم که حالا با حرفشون از چشم بیوفتم ، اونایی که باید منو بشناسن ، میشناسن 😉 لطفا کسایی که در نبود من، پشت سرم حرف میزنن، یا حتی کسایی که حرف اونا رو لایک میکنن، نه به من درخواست دوستی بدن ، نه ریپلایم کنن ، نه راهنمایی بخوان ازم، لغو دوستیتون کردم غرورتون رو حفظ کنید.😊 #دو_رو_نباشید
2104

حدود ۶- ۸ تومن بسته به سابقه کار میگیرن

بقیه کارمندها هم تقریبا اینجوریه

قبلا معلم ها کمتر میگرفتن دو سه سالی هست بیشتر دارن میدن بهشون. این احکام رتبه بندی معلم ها هم که بیاد بیشتر میشه حقوق شون

تو رو خدا زود لغو کاربری نکنین از خواهر شوهر زن داداش عروس همسایه ی مادربزرگ خاله م سیمکارت گرفتم😭🤪

حقوقشدر حدی هست که لتونه یه زندگی عادی رو بچرخونه 

اینجور نیستن که محتاج نون شب باشن

به نظرم شما به فاکتور های دیگه مث خانواده اش اخلاقش بیشتر توجه کنید و بسنجیدشون 

2051