2726

سلام من نزدیک یه ماهه قرار گذاشتم که فردا با دوستم برم بیرون و با مامانم هماهنگ کردم مامان هم قبول کردن

دیروز یه اتفاقی افتاد که مامانم از دستم ناراحت شد و گفتن که نمیزارم بری امروز باهام مهربون شدن و انگار فراموش کردن 

ولی میدونم برم ازشون بپرسم میزارن برم یا نه میگن نه

به نظرتون چیکار کنم نظرشون عوض بشه و اجازه بدن؟! 

چون خیلی ذوق داشتم برای فردا دوستم هم ذوق داشتن 

(البته خودمم پشیمونم چرا حرصشون دادم و ناراحتشون کردم😕) 

به نظرتون چه کاری انجام بدم تا نظرشون عوض شه؟؟؟؟؟! 

بودی نوش نبودی فراموش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

هیچی نگو سر تایم قرار لباس بپوش دم در ک رسیدی بگو مامان من رفتم و الفرار

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
براشون خودشیرینی کن😁یا یکمی تو کار خونه کمک کن بعد با احتیاط و آرامش اجازه بگیر

همین کارو کردم ولی توجهی نکردن 

امروز ناهار رو خودم درست کردم (بیرون بودن و ظهر برگشتن) خونه رو تمیز کردم

بودی نوش نبودی فراموش
ن بابا اونجوری تیکه بزرگم گوشمه😬

من با همین روش ب ازادی رسیدم🤣

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
خواهش کن بگو به دوستم قول دادم آبروم میره کلی برنامه ریختیم و ذوق داشتم و اینا بازم عذرخواهی کن که ح ...

مامان یه خصوصیتی دارن اینم اینه که هرچی بیشتر اصرار کنم بیشتر رو حرفشون میمونن😬

بودی نوش نبودی فراموش

اول باید متوجه بشی ک میخاد بذاره بری یانه..مثلا برو یه شال یا روسری بیار بپرس مامان اینو برا قرار فردا بپوشم خوبه یا نه؟ اگ گفت اره خوبه یا خوب نیست که هیچ .اگرم گفت تو جایی نمیری با زبون نرم ازش خواهش کن ک بذار بری