2737
2734

ما عید هم نرفتیم به خاطر اوضاع کرونا حالا عصر خواستیم برا شام بریم ،شوهرم زنگ زد به برادر شوهرم گفت بیایین ،بعد به شوخی گفت غذای  ظهرمون مونده همون داغ میکنیم براتون ،البته من بهم برخورد، بعدش گفت خوش اومدین بیاین ،زنش آدم فوقالعاده حسودیه، یه رب بعدش برادر شوهرم زنگ زد گفت میخوایم بریم خونه مادرم ،یعنی مادر شوهرم در صورتی که اول گفت خونه ایم ،فقط کرونا رو بهونه نکنید لطفا ،بگید چه برخوردی کنم بعدا ،چون دو باره جوابمون میکنن، فقط هم با ما اینجورین

نفس زندگیم دخترم  😍😍😍❤❤❤❤🤩🤩🤩🤩😘😘😘😘😘😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

وقتي قراره جوابتون كنن چه سريه برين خونشون خب نرين 

اي اميد نااميدا حسييييين😢.                                           تو رژيمم🥰وزن فعلي ٧٣/٤😫هدف اوليه٧٠😣هدف دوم٦٧🙁هدف سوم٦٤😕هدف چهارم ٦١🙂هدف پنجم٥٨☺️هدف ششم٥٥😊انشاالله تا ابان ماه بهش ميرسمممممم🥰🥰🥰😍 

عزیزم زور نیست که تمایل ندارن به رفت امد با شما.

شما چرا اصرار دارین رفت و‌ امد کنید!

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
2738

خوب نرید چه کاریه خودتون خودتونا دعوت میکنید 

آياميدانستيدبانگاه كردن به دست زن هاميتوانيد ازاحساسات آنهامطلع شويد؟!به عنوان مثال:اگردمپايي دستشون بودعصبانين      

شبیه همین تو پربازیدای دو سه روز پیش بود... فقط به جای برادرشوهر، جاری بود

چه قدر زندگیا عجیب شدن🤨🤨

یک عدد برنامه نویسِ نه چندان کدبانو اما غرق در آرامش چشمان او 😅😍

شاید اونا بخاطر کرونا دارن میپیچونن که البته به روش خیلی بدی... من باشم یه جوری نشون میدم که متوجه بشن بهم بی احترامی شده... دیگه نمیرم تماس نمیگیرم و اگه ناچارا باهاشون صحبت کردم خیلی سرسنگین حرف میزنم.

2706