2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

واسه ماها که قبلاً آشنا شده بودیم چیزی نریختن والا 😕

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحملِ کابوسی به نامِ زندگی..........                                                               اگه توی یه کشوری،درآمدِ یه ناخن کار بیشتر از یه معلمه،به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست،،،،به این معنی هست که مردم از ظاهر زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا  مغزِ خالیشون........                                                     ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم     اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو میزنیم           پس یه لطفی در حقمون بکن،اگه دوسمون داری  زیاد ناز نکن🖤..........‌                                                                                                  🌨️⁩ اسفندیِ جذاب⁦🌨️⁩
واسه ازدواج خستن شدم از سخت گیری خانواده ام میخوام با یکی باشم همش تنهام تو خونه همدم ندارم 

تنهایی بهتر ازاین تصمیم شماس، عواقب خوبی نداره دردسرساز،، باخانوادت دوست شو، فیلم ببین، دنبال شغلی باش

السلام علی الحسین وعلی علی بن الحسین وعلی اولاد الحسین وعلی اصحاب الحسین (علیه السّلام). 
واسه ازدواج خستن شدم از سخت گیری خانواده ام میخوام با یکی باشم همش تنهام تو خونه همدم ندارم 

اصلا با این فکر ازدواج نکن که مردا همدم خوبین... اگه همدم میخای فقط بادهمجنس خودت دوست شو ...والا من که هر چی مرد دور و برم دیدم همدم که نبودین هیچ ی دردیم روی دردات شدن🥲

اصلا با این فکر ازدواج نکن که مردا همدم خوبین... اگه همدم میخای فقط بادهمجنس خودت دوست شو ...والا من ...

خونواده دارن همه من تنهام پیر میشم دیگه 

با همجنس خودم دوست شم میشه مگه

اصلا با این فکر ازدواج نکن که مردا همدم خوبین... اگه همدم میخای فقط بادهمجنس خودت دوست شو ...والا من ...

من فقط میخوام یکی باشه ک باهاش زندگی کنم خرف مردم پشتم نباشه طلاق گرفتم و هزار جور خرف پشت سرمه تنهای تنهام

2706