1874
2079

مامانم میکنه اما من تنبلم نه🤦‍♀️

💜 خواهرم، عزیزم ،من دانشجوی دکترای روانشناسی ام وقتی یه چیزی تو فیلد روانشناسی میگم لابد ی چیزی میدونم ک میگم هی سعی نکن اطلاعات ناقص یا غلطت  در زمینه روانشناسی رو ب زور پیچ گوشتی تو مخم کنی باشه؟😅  اگه من متوجه بشم ک حرف شما درسته مطمعن باش برات کامنت تشکر میذارم  چون تو یه چیزی ب من یاد دادی و یکی از معلم های زندگیم شدی باشه؟ مرسی اه😅              زندگی رسم خوشایندی است                                 삶은 즐거움의 전통                                                                              Life is a tradition of pleasure

نه خیلی وقته

گفتن ویروس روی سطوح نمیمونه

فقط 8 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زمانی که دختر کوچولوم پا به زمین بزاره 💣 همه چی عوض میشه🤷🏻 دنیا بزرگتر میشه🌍 زندگی قشنگ تر میشه🌳 رویاها واقعی تر میشه🤭 و من میشم خوشبخت ترین مامان دنیا🤱🏻😍 منتظرتم عزیز دل مادر ( خدا جانم ممنون که عدس منو دوباره بهم بخشیدی تو خودت مراقبش باش ) 

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2064

من دیگا هیچ چیر رو ضد عفونی نمیکنم 😂

میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست حتی بچه توی شکمم هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه
2050

بله بله

و ميز اداره

نتونستم تو تاپيك بقيه پست نذارم هزارتا پست گذاشتم ازوقتي امضامو اين گذاشتم فهميدم بي اراده هستم   خروج بزنم برم ولي برميگردم ..من ٩817 تا پست دارم ديگه تو هيچ تاپيك پست نميذارم بجز تاپيك خودم با همتون قهرم   كرونا تموم نشده سهل انگاري نكنيم تو اين روزاداغديده نشيم و داغديده نكنيم.. تا اطلاع ثانوي از باور كردن تاپيك شما معذوريم حتي شما دوست عزيزايستادن بيجا مانع تركيدن است   شوخي كردم تاپيك دوستامو باور ميكنمب روز مادر و زن هم نزديك ميشيم از الان داريد غصه ميخوريد بعضياتون ك شوهر چيزي هم واستون ميگيره يا نه؟ يا چي واسه مادرشوهر بگيريد چشش درآد    هي با ي دل خوشي ميام اعلانات باز كنم ببينم كي ريپلاي كرده  ميام ميبينم لايك خالي زدين  
2104

بله..

هرچی❤خدا ❤بخواد..خدام ک بد نمیخواد😍.....بیسوادترین آدمها همونان ک فک میکنن سواد فقط تحصیلاته😊......شخصیت منو با برخورد من اشتباه نگیر..شخصیت من چیزی است ک من هستم،،، اما برخورد من بستگی داره به اینکه تو کی هستی😉☺️عیب رندان مکن ای زاهد پاکیزه سرشت..ک گناه دگران بر تو نخواهند نوشت..من اگر نیکم و گر بد تو برو خود را باش..! هرکسی آن درود عاقبت کار که کشت..🤗 

بنام خدا خیر ، همسرم واکسینه شده .خودمون سه بار گرفتیم دیگه نسبتا اوکی ایم فقط ماسک و الکل به دست بیرون خونه

فقط 5 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 
2051